📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Také v létě si občas potřebujeme navléci na triko druhou vrstvu oblečení. Pokud se večer ochladí, jsou vhodné letní bundy, které v sobě kombinují lehkost s prodyšností a současně odolností vůči větru. Takové bundy umí i Mil-Tec.

Od německé značky Mil-Tec u nás nabízíme širokou škálu oblečení a vybavení do přírody včetně taktických kousků. K outdoorové výbavě z dílny této společnosti patří i letní bundy. Spojovat slova „letní“ a bunda“ sice možná občas zní jako paradox, ale jen do chvíle, kdy nám i v nejteplejším ročním období začne být zima. K večeru občas teploty klesají tak, že obléci se do lehké a prodyšné bundy skutečně neškodí.

Letní bundy značky Mil-Tec však splňují i další podmínku vybavení do přírody, a sice odolnost. Díky tomu můžete mít jistotu, že vaše nová bunda něco vydrží. Německý výrobce dále klade důraz na kvalitu a střih, který vám padne. Od značky Mil-Tec naleznete u nás na e-shopu ještě další kategorie oblečení a výbavy včetně jídelních potřeb, batohů, obuvi nebo nožů.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál