📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Technologie 3D stretch

Technologii „3D stretch“ najdeme ve spacácích z produktové řady FJORD NANSEN® PROFI SYNTHETIC.

Co je to technologie 3D stretch a proč by po ní měl někdo toužit?

Technologie 3D stretch se snaží v první řadě zdolat obvyklý problém, jenž je tak typický pro všechny spacáky typu „mumie“. Sice zde člověk má méně prostoru k vyhřívání, takže vzduch si tam tělem ohřejete dříve, ale zase na druhou stranu, svého majitele skutečně velmi radikálně omezuje v pohybu. A že se to podepíše na horší kvalitě spánku, na to si můžete klidně vsadit

No a zrovna tato novinka ze série FJORD NANSEN® PROFI SYNTHETIC v této věci chce říci své a to k dobru svého uživatele. A jak to? Jelikož FJORD NANSEN® PROFI SYNTHETIC je série s 3D stretch technologií a tedy jde o spacáky, co se přirozeně samy roztahují a pak zase stahují. Uživatel zde má pocit poměrně velké svobody, přesto, že je vše stále relativně těsně okolo jeho těla. Vyřešeno je proto u nich vše podstatné – nijak nerezignují ani na výrobní hodnoty tepelného komfortu a ani na vaši případnou noční pohyblivost ve spacáku.

O kolik se 3D stretch umí protáhnout?

Zrovna u modelů produktové řady FJORD NANSEN® PROFI SYNTHETIC to je asi tak o 60 % (takže z řekněme 50 cm máte až 80 cm + zpět plynule). Najít si v něm tu správnou odpočinkovou polohu je proto o několik řádů snazší a i odpočinek bývá kvalitnější.