📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více
Chcete se ve střelbě zdokonalovat? A kdo by nechtěl? Všichni máme společný cíl: chceme střílet rychle a přesně. A to je věc, která nás se zákazníkem spojuje. Láska ke zbraním je na celý život a důsledný trénink k této lásce neodmyslitelně patří.
Top - armyshop.cz myslí na všechno. Bez tréninku se neobejdete. Je to dřina, ale nutná dřina. Máme pro vás dobrou zprávu. Samotné trénování vám dokážeme znatelně zpříjemnit. Věřte, že při poctivém trénování se výsledky dříve nebo později ukážou – třeba v prostředku terče.

Nabídka tréninkového vybavení je skutečně široká. V naší nabídce naleznete:

· papírové terče
 
· kartonové
 
· terče v provedení 3D
 
Naší nabídku budeme neustále rozšiřovat. Proto sledujte aktuality a prohlédněte si náš kompletní sortiment.
 
Trénujete brokovou střelbu? Bez obav. Střílejte svou brokovou pumpou, dvojkou nebo kozlicí na:
 
· lapač broků – praktický terč, do kterého můžete sázet hlava nehlava. Uvnitř terče je šikovný lapač, který po ukončení tréninku jednoduše vysypete.
 
Obyčejný terč nikdy nenahradí realitu. Nicméně realitu dokážeme pro vaše potřeby znatelně přiblížit. Pro naprosto reálné vyobrazení člověka nabízíme terč, do kterého můžete vystřílet až 50 000 nábojů a zůstane prakticky stejný, jako při nákupu.
 
Je z 3D materiálu a vyniká odolností a simuluje skutečné zasažení. Na tento terč můžete střílet z libovolného úhlu a vždycky poznáte, jak jsou vaše střelecké schopnosti úspěšné. Jako bonus dodáváme, že dopravné tentokrát zaplatíme.

Střelecké podložky

Plánujte-li střelbu vleže, určitě nezapomínejte na střelecké podložky. Naše podložky jsou lehké, skladné a v kritických místech jsou zesílené, aby nedošlo k nežádoucímu tlaku na kolena a lokty střelce.
 
V našem sortimentu naleznete komplexní zbrojní arzenál a potřeby pro střelce. Vybavíme všechny zájemce o zbraně od hlavy až k patě a k tomu vás stylově oblečeme.
Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Označení
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Objem
l l
Materiál