📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Ačkoliv spousta lidí si dnes poznámky píše do mobilu, papírové zápisníky jsou nedocenitelným pomocníkem při rychlých náčrtech, skicách nebo zápiscích z cest. Jenže klasický papír má jednu nevýhodu – v přírodě rád vlhne a mění tak svoji strukturu. Co s tím?

Řešením jsou voděodolné zápisníky, které využívají pevnou a odolnou vazbu v kombinaci se speciálním papírem jakožto ochranu před deštěm a vlhkostí. Takový papír vydrží i náročnější zacházení a klasická propiska se vám na něm nerozpije. Svoje poznámky si tak na papír můžete psát i za nepříznivých podmínek.

Jedná se tak víceméně o povinnou výbavu všech outdoorových nadšenců. Ať už jste nadšený turista, sportovní střelec, potápěč nebo horolezec, z naší nabídky si vyberete. Zvolit si můžete z různých formátů a také si vybrat zápisník nelinkovaný, linkovaný nebo čtverečkovaný. Různí výrobci využívají pro svůj voděodolný papír různé materiály a postupy, takže i z tohoto hlediska můžete definovat svůj výběr.

Voděodolné zápisníky se hodí v různých situacích. Zejména tehdy, pokud je mobil kvůli vybité baterii nepoužitelný nebo ho u sebe nemáte, nebo tehdy, když potřebujete něco zapisovat a zakreslovat velice rychle… a to většině z nás jde stále spíše rukou než na mobilu. Voděodolný zápisník využijete, když si chcete dělat poznámky z geologického měření a průzkumu, geografické poznámky či poznámky z pozorování ptactva, lovu nebo rybaření. Takové řešení je populární také mezi studenty, horskými vůdci, skauty a zkrátka všemi ostatními příznivci outdoorových aktivit.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Označení
Cena
Barva
Značka
Materiál