📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Ručníky a osušky nám umožňují rychlé osušení. Tím brání nežádoucímu nachladnutí nebo jiným problémům. Měli bychom být schopni zvolit si materiál ale také velikost a typ.

Co je to ručník, to asi každý ví. Jedná se o kus materiálu daných rozměrů, který je dostatečně savý. Právě jeho savost využijeme při používání ručníku. Díky tomu se můžeme usušit po sprchování nebo po koupání. To nejsou samozřejmě jediná využití ručníku. Stejně tak ho můžeme použít jako podložku při slunění. Zkrátka ho položíme na zem a lehneme si na něj. Také s ním můžeme utřít mokrou plochu (křeslo, nebo podobné předměty). Právě podle jejich použití je rozdělujeme na koupelnové ručníky, plážové ručníky a tak dále.

Moderní materiály

Díky pokročilým technologiím a materiálů jsou i ručníky o krok na před, než tomu bylo před pár lety. Dnes jsou používány materiály, které mají vysokou savost a velmi rychle se suší. Zároveň jsou nemačkavé a dlouho vydrží. Právě takové ručníky v této kategorii naleznete. Některé z nich jsou umístěny v síťovaném obalu, kvůli jejich lepšímu uschnutí a nezapaření. Ručník vybíráme podle vlastností, barvy a rozměrů.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál