📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Užijte si s námi střelbu z více než 400 zbraní, a to na 24 střelnicích po celé České republice. Zbraně od Dobrodružství na střelnici si vyzkoušelo více, než 60 000 zákazníků a vystříleli více, než 10 000 000 nábojů.

Díky navázání exkluzivní spolupráce s Dobrodružství na střelnici vám nabízíme vouchery, které ve vás vzbudí i nejskrytější instinkty lovce. Jsme jediný army shop, u kterého naleznete tyto vouchery, což nám umožňuje nabízet je za velmi výhodné ceny.

Některé balíčky jsou dostupné exkluzivně u nás, takže neváhejte a dopřejte sobě a svým blízkým zážitek, na který se nezapomíná. Vouchery nabízejí různé kombinace zbraní a nábojů, ze kterých si vybere každý, od začátečníka až po profesionála. Mezi 400 zbraněmi, které jsou v Dobrodružství na střelnici dostupné, naleznete útočné i odstřelovací pušky, pistole, brokovnice, legendární Kalašnikov a mnoho dalších.

Ovládání střelné zbraně neobnáší jen teorii a praxi, ale také respekt. Proto zní motto společnosti: „Zažijte neobyčejný respekt!“. Vouchery Dobrodružství na střelnici tím pádem nabízí kromě nezapomenutelných zážitků i množství zkušeností do života.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena