📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Nástroje na měření vzdálenosti či čehokoliv jiného, jsou skvělým pomocníkem pro naše venkovní aktivity. Při koupi těchto přístrojů je třeba dbát na spoustu aspektů a kolikrát není jednoduché vybrat ten pravý.

Pokud preferujete procházky v přírodě při kterých chcete být alespoň trochu aktivní, jistě jste již několikrát použili přístroje na měření. Ať už se jedná o měření vzdálenosti nebo čehokoliv jiného, tyto pomůcky nám usnadňují naše outdoorové aktivity.

Mezi nejčastěji vyhledávané měřiče jsou jistě měřiče vzdálenosti. Ty nám například usnadňují měření ušlé vzdálenosti nebo vzdálenost daného objektu od nás. Zároveň však většina z nás preferuje přístroje, které se dají vložil do batohu a jejich přenos není nikterak složitý. V naší nabídce si jistě vyberete ten správný měřič.

Důraz je totiž třeba klást i na hmotnost, která by samozřejmě měla být nejmenší. Ať již tedy chcete měřič cokoliv, nároky na přístroje, které mají měření na starosti, jsou jistě vysoké a není lehké je uspokojit. Jelikož se jedná o pomůcky pro venkovní aktivity, jsou zde samozřejmě další vlastnosti, které jsou pro nás při výběru důležité, včetně toho, jak moc je přístroj odolný nebo z jakých materiálů je tvořen a jak nachylný je na poškození. Na všechny tyto vlastnosti je třeba brát zřetel při koupi.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál