📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Jak můžete za svou objednávku zaplatit?

Online kartou (zdarma)

Zaplaťte objednávku pohodlně, rychle a bezpečně přes platební bránu ČSOB. O platbě jsme informováni během pár minut, po připsání peněz na náš bankovní účet od nás dostanete potvrzení o přijetí platby e-mailem a objednávku Vám obratem odešleme.

Platba předem převodem na bankovní účet (zdarma)

Po obdržení a zkontrolování objednávky Vám do e-mailu pošleme instrukce k provedení úhrady bankovním převodem. Peníze jsou u nás připsány již následující pracovní den. Brzy snad bude standardem, některé banky to už umí dnes, že převod mezi bankami bude zrealizován během pár minut. Po připsání peněz na náš bankovní účet od nás dostanete potvrzení o přijetí platby e-mailem a objednávku Vám obratem odešleme.

Platba při převzetí - dobírka (+30 Kč)

Při platbě na dobírku nedochází k prodlevě v expedici objednávky, je expedována okamžitě. Za svou objednávku pak zaplatíte dopravní společnosti při převzetí. Doběrečné je u dopravců zpoplatněno, takže i my za něj musíme účtovat poplatek. Ten je ve výši 30 Kč.

Platba na naší prodejně (zdarma)

Pokud si zvolíte možnost vyzvednutí objednávky na naší prodejně v Olomouci nebo prodejně v Semilech, můžete za objednávku zaplatit až na místě. Zda lze na místě platit i platební kartou najdete na detailu dané prodejny.

Jak lze typy plateb kombinovat s dopravou?

Mrkněte na stránku s dostupnými kombinacemi plateb a doprav.

Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny