📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více
při střelbě vleže musíme mít dostatek pohodlí, jinak bude samotná střelba ovlivněna naší nespokojeností. Střelecké podložky jsou vhodnou variantou, ovšem nejsou všechny stejné.

Každému z nás by bylo líto válet naše drahé vybavení po zemi. Stejně tak jako válet nás po špinavé zemi. Často jsme při střelbě oblečeni v taktickém stylu a zbytečně se válet a ušpinit se není nic, co bychom chtěli. Naštěstí je zde možnost, která nám dává na výběr. Tou možností je střelecká podložka, která nás ochrání před tvrdou a špinavou zemí, navíc poskytne další výhody, které jistě oceníme.

Pohodlí a čistota

Střelecká podložka by se dala přirovnat ke karimatce. Jen významově – obě nás dělí od země, obě poskytují pohodlí a čistotu. Prakticky se jedná o podklad, který se používá při delších i kratších střelbách v pozici vleže nebo vkleče. Díky ní nebudeme tolik otlačeni, ani promrznuti od země. Další velkou výhodou je možnost umístění vybavení do kapsiček. V přední části, kde máme hlavu, je rozšíření. Slouží k odkládání materiálu – dalekohledů, nábojů a tak dále. Nalezneme zde i kapsičky, do kterých se dá umístit například zápisník, kam si píšeme dosažené výsledky. Po skončení střelby podložku jednoduše srolujeme a odneseme do auta. Ve složeném stavu nezabírá skoro žádný prostor, což ještě zvyšuje její kvality.

Co je kvalita?

Kvalita se v dnešní době dá poznat už podle výrobce. Jsou jisté značky, u kterých si můžeme být jisti tím, že výrobky budou za něco stát. Hlavním aspektem výběru by měl být opět materiál. Musíme si uvědomit, že budeme podložku válet po zemi, kde jsou ostré kameny, klacky a špína. Právě proti tomu musí být podložka ochráněna. Pevný materiál v podobě nylonu nebo polyesteru skvěle vyhovuje a podložku ochrání. Rozměry nehrají až takovou roli, jsou dostatečně velké, abychom se na ně vešli celí a měli dost prostoru i pro vybavení. Pohodlí je také důležité, při delším ležení pocítíme každou nerovnost pod sebou. Podložka by měla být dostatečně polstrovaná na to, abychom vydrželi ležet i delší dobu.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Materiál