📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

O nás

Od roku 2010 poskytuje Safety Agency, s.r.o. komplexní bezpečnostní služby a aktivně se angažuje v oblasti ochrany osob a majetku po celé České republice. V následujícím roce rozšířila činnost o provoz e-shopu Rigad.cz. Spolu s kamennou prodejnou v Semilech, umístěnou přibližně 40 km od Liberce, poskytujeme našim zákazníkům komplexní zážitek. Dodáváme zboží nejen na území České republiky, ale také na Slovensko, kde pro naše zákazníky funguje slovenská verze obchodu Rigad.sk.

Důležité milníky

  • 2016: Spuštění nového e-shopu
  • 2017: Otevření prodejny v Olomouci
  • 2020: Rozšíření prodejny v Olomouci
  • 2020: Rozšíření sortimentu o zbraně, střelivo a další doplňky ke zbraním
  • 2021: Přestěhovali jsme se do nových prostor (vše máme v Semilech pod jednou střechou)
  • 2022: Otevření nové prodejny v Semilech
  • 2024: Spuštění moderního e-shopu a zavedení nového brandu

Sortiment

Naše nabídka zahrnuje širokou škálu vojenského, taktického, security, outdoorového a campingového vybavení. Jako jsou oděvy a obuv, výstroj, batohy a tašky, obranné prostředky a zbraně, nože, mačety a multifunkční nástroje a vše, co potřebujete outdoor, mepování, sebeobranu, přežití apod. Stačí si jen vybrat - maskovací oblečení, bundy, vesty, blůzy, parky, mikiny, trička, kalhoty, kraťasy, čepice, klobouky, helmy, kukly, šátky a šály, ochranné masky, rukavice, opasky, obuv, batohy, tašky, brašny, ledvinky, sumky, pouzdra, kapsy, taktické vesty, spací pytle, karimatky, hamaky, moskytiéry, stany, ochranné brýle, kompasy, dalekohledy, hodinky, nože, mačety, nářadí, svítilny a výčet by mohl dále pokračovat.

Partnerské značky

Mezi naše partnery patří například LOWA, Tilak Military Gear, Snugpak, Tasmanian Tiger, MoG, Vertx, Big Frig a mnoho dalších. Seznam všech našich partnerů naleznete na našem webu. Také jsme hrdí na to, že jsme exkluzivními dodavateli armád NATO. 

Působnost

Naše služby jsou dostupné nejen v České republice a na Slovensku, ale od roku 2023 jsme expandovali i do zemí Evropské unie a prakticky do celého světa. Naši zákazníci mohou navštívit cz verzi e-shopu pro Českou republiku, sk verzi pro Slovensko a com verzi pro zákazníky z EU a zbytku světa.

Sociální média

Jsme aktivní na sociálních sítích, kde najdete zajímavý, edukativní a informativní obsah. Sledujte nás na Facebooku, Instagramu a hlavně na YouTube, kde pravidelně přinášíme videa s tipy, návody a novinkami ze světa vojenského vybavení.

Další obsah

Kromě našeho širokého sortimentu si můžete projít i magazín, kde najdete recenze produktů, články s užitečnými informacemi, tipy, triky, návody a slovník pojmů, který vám pomůže lépe porozumět světu vojenského vybavení a technologií.