📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Slovo kombinéza pochází od slova kombinovat – jedná se zkrátka o všestranný pracovní oděv, který v sobě kombinuje horní a spodní část svrchního oděvu do jednoho celku. Kalhoty a košili v jednom oceníte například při technických činnostech.

Spousta z nás si při vyslovení slova kombinéza představí buďto závody rallye nebo leteckého mechanika. To však zdaleka nejsou jediné oblasti, ve kterých se tento univerzální kousek oblečení dá využít. Kombinéza je totiž vhodná například i pro členy záchranných a pátracích misí a vlastně pro jakékoliv technické činnosti, jaké si dokážeme představit.

U kombinéz je důležité, aby byly z pohodlného materiálu – vždyť často se v nich jejich nositelé pohybují celý den v kuse. Kromě materiálu musí být komfortní i střih, který zahrnuje například flexibilní provedení v oblasti pod koleny i v rozkroku, ale také odolný a zesílený materiál, a to především na kolenou. Přece jen se jaksi předpokládá, že si v kombinéze při práci budete i klekat.

Výrobci kombinéz kladou důraz také na snadnost oblékání a svlékání – vždyť nikdo nechce v šatně před prací a po ní trávit více času, než je nutné. Navíc stejně jako u dalších druhů pracovního oblečení ani v kombinéze nesmíte mít nepříjemný pocit, jako byste si právě navlékli svěrací kazajku.

Určitě potěší i další praktické prvky včetně prostorných kapes na ruce i nářadí. Stejně kvalitní jako kombinéza samotná musí být i zip, na který se zapíná, tak aby i při každodenním používání vydržel co možná nejdéle.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Velikost
Značka
Materiál