📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Mobilní telefony bývají nedílnou součástí našich výletů, což vytváří nutnost brát si s sebou také kvalitní a odolné vybavení pro ně. Toto vybavení jsme tak začali nabízet i my, abyste mohli pořídit pěkně všechno na jednom místě.

I mezi trampy a batůžkáři je stále obvyklejší nutnost mít s sebou na cestách sbalenou elektroniku. Minimálně mobilní telefon, který může sloužit nejen jako prostředek komunikace, ale také jako navigace, foťák a podobně. Pro mnohé z nás, kteří si jdou vyčistit hlavu do přírody, je důležitý také digitální detox, ovšem někdy se mobil opravdu hodí a připojený k internetu ho mít nemusíte.

Pro přímé nabíjení nejen telefonů v přírodě najdete v naší nabídce powerbanky o různých kapacitách, proti rozbití smartphonů v náročných podmínkách jsme pak přidali i ochranná skla. Cyklisté ocení držáky na kolo a pokud na start túry vyrážíte autem, potom jistě nepohrdnete ani rychlými nabíječkami do auta a kvalitními nabíjecími kabely. Součástí této kategorie jsou pak u nás i sluchátka. I v přírodě si totiž můžete pustit svoji oblíbenou muziku a nerušit přitom okolí.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál