📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

V policejních složkách, v armádě a vlastně v integrovaném záchranném systému všeobecně hrají psi svoji nezastupitelnou roli, ať už při pátrání po nezvěstných osobách, identifikaci podezřelých, vyšetřování drogové kriminality nebo vyhledávání obětí pod sutinami budov či ve sněhu.

No a stejně jako jejich lidští parťáci, i psi potřebují pořádné taktické vybavení a výstroj. Samozřejmě, že výstroj pro psy v našem sortimentu se funkčně neomezuje pouze na profesionály. Naopak, jako civilní psí páníčci budete mít s naším vybavením naprostou jistotu, že kupujete kvalitu a spolehlivé alternativy doplňků pochybných značek, s nimiž se často můžete setkat u běžně dostupných produktů určených pro psy.

U výstroje pro psy se můžete spolehnout na použití výhradně nadstandardních materiálů, ať už hovoříme o vodítkách, postrojích nebo čemkoliv jiném. A protože se často jedná o výstroj taktickou, můžete se u těchto produktů setkat také s inovativními prvky, které se civilní varianty možná teprve chystají okopírovat. Vybrat si můžete také z kamuflážních vzorů jednotlivých prvků výstroje. Protože když se vy budete třeba do lesa maskovat a na kilometr dopředu bude svítit ostře růžové vodítko vašeho psa, budete jako ti lovci, co si přes maskáče oblečou reflexní vestu. Mimochodem, pro tyto situace už se v češtině vžilo nové sousloví – paradoxní oděv.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka