📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Asi nejznámější Murphyho zákon říká, že co se může pokazit nebo rozbít, pokazí se nebo rozbije. A proto je vhodné se na takovou eventualitu připravit a vhodně vybavit. I když pokud jsme připraveni, podle jiného Murphyho zákona už se to nepokazí…

Pomocí opravných sad a fixačních pásek, které máme v nabídce našeho e-shopu, jste schopni opravit téměř jakýkoliv kousek outdoorového vybavení. Především máme na mysli látkové, gumové nebo kožené výrobky, ať už se jedná o oblečení, stany, spací pytle, boty nebo třeba nafukovací lodě. Každá páska, tmel nebo sada se hodí pro jiný druh materiálu a výběr konkrétního produktu z této kategorie je tak třeba přizpůsobit tomu, co si s sebou do přírody berete.

Pokročilá chemie

Základem našeho sortimentu v kategorii opravných sad a fixačních pásek jsou pokročilé chemické přípravky, jmenovitě lepidla a tmely, které jsou k dispozici v praktických baleních, jež vám nezaberou téměř žádné místo v batohu a přitom je v případě potřeby jako když najdete. Tato balení totiž obsahují dostatek lepidla či tmelu na vyřešení nouzové situace přímo v terénu.

Tmely na tkaniny, poškozenou obuv, ale i na švy stanů nebo celt vytvoří na příslušném povrchu dlouhotrvající ochranu před povětrnostními vlivy a vlhkostí. Svůj outdoorový výšlap tak nebudete muset ukončovat předčasně, pokud vám bude protékat do stanu nebo budete bojovat s prodřenou podlážkou. Některé chemické přípravky, které u nás prodáváme, jsou vhodné dokonce i na rekonstrukci prodřené podrážky, jiné zase dokážou vytvořit souvislou vrstvu v oblasti natrženého švu, díky které už do stanu nebo do bundy neproteče voda.

Speciálně vyvinuté záplaty

Kromě chemických přípravků u nás naleznete také speciálně vyvinuté záplaty, které se hodí pro různé druhy tkanin a dalších materiálů. Speciální síťované záplaty dokonce fungují i jako opravná sada na moskytiéru, díky které vás už nebude napadat otravný hmyz, ani když si síť proti němu v lese nešťastnou náhodou protrhnete větvičkou.

Opravy textilního oblečení a vybavení zvládnete se speciálními lepicími páskami – některé z nich se dokonce hodí i na technické tkaniny typu nylonu nebo vinylu. A některé druhy lepicích pásek jsou k dispozici v různých barevných provedeních, což znamená, že je už dopředu můžete přizpůsobit barvě své bundy, spacáku nebo stanu – což jsou kousky outdoorového vybavení, k jejichž poškození dochází asi nejčastěji. Najdete u nás dokonce i pásky, které jsou speciálně určeny na záplaty tkanin s membránami, jako je například Gore-Tex.

Přizpůsobená řešení

Kromě výše uvedeného u nás pořídíte také řešení přizpůsobená konkrétním typům vybavení. Zmínit musíme například přípravky, které dokážou obnovit voděodolnost třeba u stanů, které jsme před výletem do přírody zapomněli naimpregnovat. No a hodit se může i opravná sada na lodě, kterou opravíte nejen gumové součásti malých plavidel, ale třeba i jejich hliníkovou konstrukci.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena