📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Jak si můžete nechat doručit svoji objednávku?

U objednávky nad 2500 Kč máte dopravu ZDARMA, sleva se nevztahuje na doběrečné.

 

Doručení na adresu až k Vám domu

Přepravní společnost GLS

Rychlé a spolehlivé doručení balíku, zpravidla následující pracovní den. Více informací, jak probíhá doručení najdete na stránkách GLS.

Přepravní společnost PPL

Rychlé doručení, zpravidla následující pracovní den od odeslání. Řidič PPL Vám zavolá a domluví si detaily předání. Doručení probíhá standardně mezi 8:00 až 18:00. Ve vybraných lokalitách možnost výběru mezi denním a večerním doručením (17:00 - 21:00). Informace na internetových stránkách PPL.

Česká pošta, Balík Do ruky

Rychlé doručení, zpravidla následující pracovní den od odeslání. Více informací k této službě najdete na stránkách České pošty - Balík Do ruky.

 

Převzetí na externím výdejním místě

Zásilkovna, Výdejní místa v ČR

Zboží odešleme na Vámi zvolenou pobočku Zásilkovny. Jakmile je zásilka připravena k vyzvednutí, Zásilkovna Vám pošle veškeré potřebné údaje a můžete si zásilku vyzvednout. Nelze platit kartou na výdejních místech. Podrobné informace o průběhu vyzvednutí najdete na webu Zásilkovny

Česká pošta, Balík Do balíkovny

Tuto službu lze využít pouze na vybraných pobočkách České pošty pro určitý typ balíků. Jedná se o nejlevnější způsob doručení prostřednictvím České pošty. Výhodou této služby je rychlost, jednoduchost vyzvednutí a dobrá cena. Více informací k této službě najdete na stránkách České pošty - Balík Do balíkovny.

Česká pošta, Balík Na poštu

Služba dostupná prakticky na všech pobočkách České pošty bez omezení typu balíku. Česká pošta se nepokouší Vám balík doručit, jako tomu je například u služby Balík Do ruky, ale rovnou jej nechá na poště. Zpravidla je tam připravený již druhý den po odeslání, nicméně je potřeba počkat na potvrzení od České pošty. Více informací k této službě najdete na stránkách České pošty - Balík Na poštu.

 

Převzetí na naší prodejně

Prodejna Olomouc (zdarma)

Objednávku si můžete nechat doručit na naši prodejnu v Olomouci. Jakmile bude zboží připraveno k vyzvednutí, tak vás o tom budeme informovat. Podívejte se na podrobnější informace k prodejně Olomouc.

Prodejna Semily (zdarma)

Objednávku si můžete nechat doručit na naši prodejnu v Semilech. Jakmile bude zboží připraveno k vyzvednutí, tak vás o tom budeme informovat. Podívejte se na podrobnější informace k prodejně Semily.

 

Možné kombinace všech doprav a plateb včetně cen

A jak si můžete nakombinovat typ dopravy a platby a kolik Vás to bude stát? Mrkněte se na tabulku níže. Pokud je pole proškrtnuté, daná kombinace není možná.

Země:
Česká republika
DopravceBankovní převod / Online kartouPři převzetí
GLS99 Kč129 Kč
Zásilkovna55 Kč
Česká pošta - Balík Do ruky99 Kč129 Kč
Česká pošta - Balík Na poštu89 Kč119 Kč
Česká pošta - Balíkovna59 Kč89 Kč
PPL109 Kč139 Kč
Prodejna OlomoucZdarma
Prodejna SemilyZdarma

U objednávky nad 2500 Kč máte dopravu ZDARMA, sleva se nevztahuje na doběrečné. Mrkněte se také na podrobnější informace k jednotlivým typům plateb.