📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více
Střelecké tašky nám umožňují vše si pohodlně uspořádat. Takové střelby vyžadují spoustu vybavení, které musí být dobře chráněno jak před pádem, tak vlhkostí. Efektivně znamená bezpečně.

Koníčky máme různé, k nim patří samozřejmě patřičné vybavení, které nám pomáhá tyto koníčky provozovat. Když je naším koníčkem střelba, potřebujeme k ní zbraň, také střelivo a další věci. Při pohybu po městě nebo cestě na střelnici můžeme mít toto vybavení nastrkané v batohu, nebo v tašce. Být tam může, to není nic nelegálního, pokud jsou zbraně uloženy podle zákona. Každopádně nemůže obyčejný batoh poskytnout dostatek prostoru a prostředků pro pohodlný přenos zbraně nebo náš pohyb po střelnici. Jak to vyřešit?

Efektivní řešení je tu

Pro takové případy byly navrženy speciální přepravní prostředky, které jsou přímo určené všeobecně střelectví. Adekvátně se jim říká – Střelecké tašky. Co je na nich tak speciálního? Například tašky na notebook jsou také dobře uzpůsobené k tomu, aby dokázaly přenést notebook bezpečně a pohodlně. To samé nabízejí střelecké tašky u zbraní a doplňků. Představme si tašku s rozděleným vnitřním prostorem tak, aby se do něj vešly jak zbraně samotné, tak i příslušenství k nim. Tašky jsou různých rozměrů, ale většinu kvádrového tvaru se zapínáním nahoře. Po rozepnutí hlavního zipu se dostáváme do vnitřku tašky, ze kterého dýchá jeho předurčení.

Pohodlně a podle zákonů

Uvnitř tašky nalezneme několik kapes s různým určením. To se mění podle výrobce, nicméně bychom zde vždy měli najít minimálně jednu polstrovanou kapsu. Na co? Na naše zbraně přeci. Cena zbraní se řádově pohybuje kolem dvaceti tisíc za ruční zbraň, ale tato cena může být i násobně vyšší. Proto potřebujeme prostor, kam dáme zbraň odděleně od ostatního vybavení a budeme si jisti, že je uložena bezpečně. Zároveň taška poskytuje úložný prostor pro zásobníky. Tento prostor bývá ve přední kapse, kde jsou speciálně ušité průvleky. Zbraň při přenášení musí být vybitá a bez zásobníku v zásobníkové šachtě. Tak praví zákon. Díky odděleným kapsám pro zásobníky to už nebude problém. Uvnitř některých střeleckých tašek nalezneme vyjímatelnou přihrádku se dvěmi madly. Tato taška v tašce představuje opravdovou výhodu při samotném pohybu po střelnici. Můžeme v ní mít uloženy náboje, sluchátka a brýle, zkrátka jen rozepneme hlavní kapsu a vyjmeme tuto přihrádku, se kterou můžeme jít kamkoli.

Pozor na ramena a na déšť

Co by nás mohlo nepříjemně překvapit u takové tašky, by byla neodolnost. Toho se však nemusíme bát, ona odolná být musí. Musí mít kvalitní spojovací materiály v podobě YKK zipů a být vytvořena z kvalitního materiálu, například nylonu. Uvědomme si, že taška chrání naše zbraně a střelivo, to už je důvod k výběru kvalitního kousku. Stejně tak si musíme dát pozor na způsob nošení. Tyto tašky se přenášejí dvěma způsoby. Buď přes rameno, nebo v ruce za madla. Popruh přes rameno, musí mít ramenní popruh vždy dostatečně široký a nastavitelný, aby se v něm váha tašky rozložila a my neměli nepříjemné otlaky. Madla musejí být dobře přišita a nejlépe vypolstrována, aby se nezařezávala do ruky.

Vybírejme podle zbraně

V této kategorii naleznete střelecké tašky v různých variantách. Vybírejme vždy podle pistole, abychom byli schopni pistoli do tašky dát i se vším vybavením. Samozřejmě si musíme pohlídat ramenní popruh a kvalitní materiál. V neposlední řadě věnujme pozornost vnitřku. Musí mít vypolstrovanou kapsu a rozložení ostatních kapes nám musí vyhovovat.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Označení
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Objem
l l
Materiál