📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Jste vodák a chystáte se na výlet? No a máte už potřebné vybavení? Že ne? Tak to pojďte napravit spolu s touto kategorií. Naleznete zde vše, co budete na svou cestu potřebovat.

Jak se říká – Vždy připraven. Tohle heslo se snažím zakořenit ve všech lidech kolem sebe. Dokáže totiž preventivně zamezit spoustě problémů, které nás mohou potkat. Vezměte si například tuto kategorii. Nacházíme se v potřebách pro vodáky. Co asi tak budete potřebovat a co Vám může cestu i fungování na ní zpříjemnit? Není to třeba vědomí, že Vaše věci zůstanou v suchu, a tak i stále funkční? Že si neutopíte telefon a večer, až se ochladí, budete mít suchou mikinu? Pojďte se spolu s námi podívat, co tato kategorie nabízí a jak dokáže pomoci.

Lodní pytle

Pokud jste vodáci, víte, že s sebou na vodě často máte veškeré svoje věci. Co čeho si dáte mikinu, náhradní oblečení a spoustu dalších věcí? Asi těžko budete mít na lodi kufr, že? Samozřejmě, pokud se nepovažujete za vodáka, když brázdíte Karibské moře v 300m lodi. Na raftu, kánoi, a dalších typech lodí budete potřebovat mít své věci u sebe. Na to se hodí právě lodní pytle. Jsou vyrobené z kvalitních materiálů, udrží Vaše věci pěkně pohromadě a nerozhodí je kde jaké šplouchnutí. Navíc jsou prostorné a dobře konstrukčně zvládnuté. Díky tomu jsou vhodnou volbou. Nicméně pokud by se snad stalo, že Vám pytel spadne přes palubu, bohužel ho před vlhkostí nic neuchrání. Od toho tu máme něco jiného.

Vodotěsné vaky, pytle

Zatímco Lodní pytle nejsou až tak odolné vůči vodě, jak prozrazuje název, vodotěsné vaky a pytle jsou trochu jinou záležitostí. Jejich konstrukce, materiál i styl zavírání z nich dělají skvělé pomocníky, které zkrátka nepromoknou. Není jak. Jediné, co zde budete vybírat je barva, nebo velikost, která se standardně uvádí v litrech.

Vodotěsná pouzdra

Vodotěsné vaky jsou skvělým řešením, ale co s takovým telefonem? Chceme ho mít stále uložený ve vodotěsném vaku, nebo ho chceme mít po ruce. No, ale mít ho v kapse je celkem risk, tak co s ním? Přesně tak, zde pomůže vodotěsné pouzdro. Pěkně si ho pověsíte na krk, vložíte telefon a pečlivě uzavřete. Tím je vše vyřešeno. Telefon máte stále po ruce nemusíte se bát případné vlhkosti. Taková pouzdra se samozřejmě hodí i při jiných aktivitách než při vodáctví.

Sudy na vodu

Tato poslední kategorie je za mě jedním z nejlepších řešení, které můžete mít. Sudy na vodu jsou sice netvárné, často větší, než bychom chtěli, ale jejich účel je nenahraditelný. Protože – co se stane s vakem či vodotěsným vakem, když spadnou do vody? Zmizí pod hladinou, vynoří se a poté co buď nasáknou dostatek vody, nebo kus odplavou, těžko je budeme zachraňovat. Sudy na vodu díky vzduchové kapse zůstanou nad hladinou. Zároveň mají většinou bílé tělo s červeným víkem. To zaručí, že i po pádu do vody budeme vždy vědět, kde sud je.

Tak co?

Už jste si vybrali svého parťáka na vodu? Pokud ne, učiňte tak co nejdříve, ať jste připraveni. No a podle čeho vybírat? Samozřejmě podle vlastních preferencí. Každému bude vyhovovat něco jiného, nicméně nejbezpečnější jsou samozřejmě sudy na vodu. Do nich můžete umístit například vodotěsný vak a je to. Jistota je jistota.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Objem
l l
Nepromokavost / voděodolnost
mm mm
Materiál