📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

K ostatním náhradním dílům a doplňkům pro zbraně se řadí ty, které jsme úplně nedokázali zařadit jinam. I u sebelepšího výrobku dříve či později používáním dochází k opotřebení. Proto si u nás můžete pořídit náhradní díly na zbraně, jejichž výměna je často velmi jednoduchá a poradí si s ní i laik.

Ostatními náhradní díly a doplňky pro zbraně zvládnete jednotlivým prvkům jejich původní funkčnost navrátit a někdy ji dokonce i upgradovat. Do kategorie „Ostatní“ řadíme třeba stojiny spouště pro různé typy palných zbraní, které patří mezi spoušťové mechanismy. Výměna stojiny spouště je velice jednoduchá a většinou ji zvládnete svépomocí. Výhodou je, že svoji zbraň pro tyto účely nemusíte nijak mechanicky upravovat.

Kromě toho u nás naleznete i světlovodná vlákna pro zbraňová mířidla, u nichž opět dochází v průběhu jejich životního cyklu k opotřebení. K dalším „drobnostem“ patří vymezovací vložky, natahovací páky nebo lučíky pro různé typy zbraní, ale také sady pružin nebo vytahovače. Je jasné, že čím běžnější zbraň, tím širší je škála příslušenství a náhradních dílů k ní. Jmenovitě zde hovoříme například o oblíbeném CZ Scorpion EVO 3 a celkově zbraních České zbrojovky, jakož i o pistolích značky Glock.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál