📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Také nadšenci do outdooru, taktického vybavení a zbraní mohou číst. Ostatně čtení patří k těm činnostem, které procvičují lidský mozek. A když si navíc můžete přečíst třeba napínavé příběhy členů elitních jednotek, pak se můžete těšit na více benefitů v jednom.

Jenže knihy nejsou tím jediným, co v této kategorii na Rigad.cz nabízíme. Čas od času se u nás objeví i sortiment časopisů nebo kalendářů. V tom druhém případě někdy i s benefičním přesahem. Už jsme tu totiž měli i kalendář, jehož koupí jste mohli podpořit vojáky a policisty, kteří ve službě utrpěli zranění s trvalými následky, případně rodiny tragicky zesnulých profesionálů. A určitě to nebyl poslední případ benefice – v podobných aktivitách budeme rádi pokračovat.

Stejně jako v jiných kategoriích, i mezi knihami, časopisy a kalendáři můžete čekat výhradně kvalitu, tak jako jste na Rigad.cz zvyklí. V tomto případě to znamená papír s vysokou gramáží nebo pečlivý tisk. Knihu, časopis nebo kalendář z naší nabídky můžete pořídit i jako dárek svým blízkým, kolegům nebo zaměstnancům.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Značka