📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více
vesta je sice účelová věc, to ale neznamená, že nám nemusí padnout. Nebo že by snad neměla být vkusná a dobře šitá. Vybírejme tak, abychom byli vždy spokojeni.

Nikoli taktické vesty, ale jen vesty. Co jsou zač? Vesta se obléká na vrchní část těla, kde kryje pouze samotné tělo, nikoli ruce. K čemu to může být dobré? Existuje několik druhů vest. Hned po těch taktických zde máme outdoorové, které jsou většinou funkční a vesty na rybaření a podobné sporty. Tyto vesty jsou pokryty kapsami a přihrádkami pro ukrytí nejrůznějšího vybavení.

Opět se sejdeme u materiálu

Funkční vesty, jako jsou například outdoorové, jsou vyráběny z moderních vláken, které propůjčují skvělé vlastnosti. Izolují a dokáží odvádět pot. Tento fakt je velmi důležitý. Při aktivitách se snadno zpotíme. Když nebudou moct vodní páry ven, vysrážejí se na oblečení, které zvlhne. Tento jev doprovází pocit zimy a velmi nepříjemného vlhka. U ostatních druhů vest se setkáme s materiály, které jsou více konvenční. Může jím být například bavlna, polyester nebo jejich kombinace. Stejně tak se používá i nylon, který je velmi pevný a odolný. Kombinace bavlny a polyesteru dodává přirozenou vzdušnost při zachování dobré odolnosti.

Co v kategorii nalezneme?

Jak sám název napovídá – vesty. Tyto vesty jsou všeobecně zaměřené. Můžeme si vybrat mezi jednoduššími i složitějšími typy. Záleží na nás, k čemu budeme vestu používat a jakou si pro tuto aktivitu vybereme. Věnujme pozornost především materiálům a střihu, který je u každé vesty trochu jiný.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Materiál