📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

IDET 2023 právě startuje!

24. května 2023AktualityHana SedlákováDoba čtení 4 minuty

Na brněnském výstavišti se od středy 24. do pátku 26. května koná již 17. ročník Mezinárodního veletrhu obranné techniky IDET. Uvidíte širokou nabídku zbraní, munice, obranných vozidel, letecké techniky a zabezpečovací techniky. Na místě bude i Rigad se špičkovými tlumiči hluku švýcarské výroby Acheron Corp. Přijďte nás navštívit!

Veletrh IDET letos slaví 30. výročí od konání prvního ročníku v roce 1993. Za tři dekády si zvládl vybudovat mezinárodní prestiž a každoročně přitahuje silné portfolio vystavovatelů. Letos se zúčastní rekordních 551 firem z 29 zemí.

K vidění bude široká nabídka prezentací českých i zahraničních zbrojních společností, jako např. Česká zbrojovka, CZECHOSLOVAK GROUP, OMNIPOL, PRAGA-Export, BAE Systems, Elbit Systems, IAI – Israel Aerospace Industries, Lockheed Martin, Saab Technologies a mnoho dalších. Nebudou chybět ani státní podniky LOM Praha, Vojenský technický ústav, Vojenský výzkumný ústav a VOP CZ.

Kompletní seznam vystavovatelů si prohlédněte na stránkách BVV.

Zdroj: By Hugo - Own work, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=79401158

Na venkovním polygonu IDET ARENA budou k vidění dynamické ukázky.

Rigad předvede tlumiče Acheron

Rigad bude na veletrhu jako jediný dovozce a distributor v ČR reprezentovat špičkové tlumiče hluku švýcarské značky Acheron Corp. Tato společnost byla založena v roce 2020 s cílem vyrábět inovativní a vysoce výkonné tlumiče pro profesionální uživatele i soukromé střelce.

Výrobky Acheron Corps hrdě nosí nálepku „Made in Switzerland“ - všechny fáze výroby od konstrukčního vývoje až po expedici probíhají přímo ve firmě. Ruku v ruce s pověstnou švýcarskou kalitou poskytují záruku maximálně spolehlivých výrobků.

Tlumiče Acheron Corp

Popisek: Rigad vám na veletrhu IDET představí tlumiče švýcarské značky Acheron Corp.

Co na letošním IDETu nevynechat

Tématem letošní expozice Ministerstva obrany a Armády ČR je 30 let od založení AČR. Budete mít možnost porovnat starší techniku a vybavení s tím nejmodernějším, co má naše armáda „na skladě“ a udělat si představu o tom, jak se během tohoto období vyvíjela a kam se posunula. K vidění bude např. protichemické vozidlo BRDM-2 a jeho nástupce IVECO LOV CBRN, protiletadlové komplety STRELA S2-M a moderní RBS-70NG, nebo klasický SA vz.58 s útočnou puškou BREN II. V rámci venkovní expozice uvidíte mimo jiné stát tank Leopard 2A4 vedle T-72 M1 nebo systémy elektronického boje.

Obranný a bezpečnostní průmysl poskytuje široké pole pro inovace, a právě těm bude věnovaná start-upová zóna Start-up Innovation Pavilion.

Nenechte si ujít dynamické ukázky vojenské, hasičské a policejní techniky na venkovním polygonu IDET ARENA.

Po celou dobu trvání veletrhu budou probíhat dvě významné konference – International Conference on Military Technology ICTM a VIII. International Conference Defence & Strategy.

Souběžně s veletrhem IDET probíhá na brněnském výstavišti také Mezinárodní veletrh požární techniky a služeb PYROS a Mezinárodní veletrh bezpečnostní techniky a služeb ISET. Ty potrvají až do soboty 27. května a bude na ně navazovat program pro širokou veřejnost – Den bezpečnosti: Záchranáři dětem.

Vstupenky na IDET najdete zde.

Čtenáře dále zajímá

Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny