📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Velká cena Rigad.cz popáté

10. dubna 2019AktualityRigadDoba čtení 3 minutyPřečteno: 190x

Rok se nám s rokem sešel a pomalu se opět blíží nejenom vždy úžasné jaro, ale také pátý ročník soutěže v mířené střelbě jednotlivců z pistole. Jako je již tradicí i po minulá léta, akci organizuje a na svých bedrech má Rigad, nicméně ve spolupráci s SSK Semily.

Místo konání akce

Místem konání je střelnice SSK Semily na adrese Pod Vartou 50 v Semilech a den konání pak připadá na sobotu 30. 4. 2022. A co povolené ráže a kalibry?

Disciplína a zbraně

VP 5 + 30 na terč 135 P, vzdálenost 25 metrů. Dle slov organizátorů prý vyhoví jakákoliv pistole nebo revolver s ráží mezi 6,35 mm - .45.

Startovné

Startovné této akce (slibující být doslova narvané neuvěřitelnými střeleckými zážitky, opětovném vidění přátel holdujícím hobby sférám Army, Security, Camping a Outdoor ani nemluvě) se nám ustálilo na symbolické stokoruně. Kategorie je v rámci zjednodušení jednotná.

Co je zcela nezbytné udělat pro přihlášení?

Jestliže se chcete akce i vy zúčastnit, tak je zcela nezbytné a nutné se přihlásit u Daniela Medka ideálně mailem na ssksemily@seznam.cz nebo telefonicky na č. +420 607 591 160.

Jak je na tom akce s cenami a harmonogramem?

Co se týče cen, tak vítěz závodu obdrží prestižní titul „vítěz Rigad“ a hodnotnou cenu. Závodníci na dalších předních místech obdrží diplomy a věcné ceny.

Program je rozvržen následujícím způsobem:

08:00 – 09:00 příjezd prvních závodníků a prezentace

09:00 – zahájení soutěže a začátek první směny

09:30 – prezentace dalších závodníků a nástup dalších směn

15:00 – předpokládané ukončení soutěže a vyhlášení

Co byste ještě měli o akci vědět?

Co se týče závěrečných organizačních ustanovení, pak raději připomínáme následující

  • Jak rozhodčí, tak i správce střelnice budou delegováni ještě před závodem a vlastním nástupem závodníků.
  • Čas nástřelu pětice ran jsou 3 minuty, vlastní soutěžní položka třiceti ran bude střílena v čase dvacetiminutovém (terč patnáct ran/deset minut – výměna terčů a znovu terč patnáct ran/deset minut).
  • Střílení je celé v režii, potřebách a na schopnostech účastníka, může si střílet jednoruč nebo obouruč.
  • Pro pozorování zásahů jsou povoleny vlastní dalekohledy.
  • Závodník je povinen řídit se provozním řádem střelnice a dodržovat bezpečnost při střelbě a řídit se pokyny rozhodčích.
  • Nutné doklady – ZP a průkaz zbraně.
  • V případě stejného nástřelu na medailových pozicích bude proveden rozstřel 5 ti ranými položkami do rozhodnutí. Při stejném nástřelu na dalších místech rozhodne nejhorší, případně nejvzdálenější zásah od středu terče.
  • Součástí akce bude prezentace sortimentu firmy Rigad.
  • Občerstvení zajištěno v bohaté míře na střelnici.
Autor článku
Rigad
Článek sepsal někdo z týmu Rigad za účelem předání rychlé informace směrem k Vám. Autor není profesionální copywriter, pokud tedy není článek sepsaný slohově na výbornou, nekamenujte nás. Děkujeme.

Čtenáře dále zajímá