📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Polartec Power Stretch

Hledejte levný materiál, který něco vydrží!

I v běžné turistice najdete situace, kdy musíte udělat prudký pohyb. Typickým příkladem je horská turistika. Mnohdy potřebujeme natáhnout ruce před sebe, rozpažit, upažit nebo se prostě a jednoduše ohnout, například při zavazování boty. 
Není potom divu, že švy jinak kvalitního oblečení velice trpí a nebude trvat dlouho a v nejvíce namáhaných místech se vám látka začne pomalu párat – v tom lepším případě.

Netrpte za své oblečení. Materiál Polartec Power Stretch bude trpět za vás!

Materiál, který něco snese a je za dostupnou cenu, si můžete vybrat u nás. Špičková a cenově dostupná technologie vyřeší problém silného namáhání. Power Stretch je pletená dvouvrstvá silně elastická tkanina. Snese extrémní námahu, zároveň odolává vlhkosti, hřeje a rychle schne.

Další výhody dvouvrstvé tkaniny Power Strech. Je to možná k neuvěření, ale silnou elasticitou nic nekončí. Naopak. Teprve začíná:

  • nelepí se na kůži – oblečení noste klidně na holém těle
  • rozvádí vlhkost do ostatních částí tkaniny, kde se rovnoměrně odpařuje
  • odolá silnějšímu větru
  • snadno pratelný v pračce, přičemž velice rychle schne
  • plně termoregulační – hřeje v zimě, v teple se nepotíte

Uvidíte, že po dvou sezonách nošení neskončí v koši

Pokud chcete oblečení, které po dvou sezonách používání neskončí v koši, máte na výběr z celé řady našich produktů. Rozmyslete se, jestli se vám vyplatí ob sezonu dokupovat nové oblečení, nebo si koupíte jeden kus materiálem, který vydrží opravdu hodně a navíc ho unosíte po celý rok. 
Podívejte se ještě dnes na nabídku našeho oblečení, které má v sobě zakomponovanou tkaninovou strukturu z pleteného dvouvrstvého materiálu Polartec Power Stretch.