📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Cool Weave Cover Tube

Společnost Source je výrobcem jedněch z nejkvalitnějších hydratačních vaků na trhu. Jejich výrobky disponují několika technologickými vychytávkami, které jistě každý ocení. Usnadňují již tak pohodlné používání hydratačních vaků.

Zářným příkladem může být hydratační vak WLPS. Ten patří jednoznačně k standardní výbavě všech milovníku outdoorových aktivit. Model WLPS 3L je samostatný hydratační rezervoár vybavený hadicí a ventilem. Je vyroben z kvalitních materiálů a to konkrétně z třívrstvého lisovaného polyetylenu s technologií Taste-Free™ a Glass-Like™, což zajišťuje nízkou údržbu a absolutně žádnou pachuť plastu. Součástí je také integrovaná antimikrobiální vnitřní vrstva Grunge-Guard™.

Jeho patentovaný uzávěr zajistí nežádoucí únik vody. Cool Cover Tube hadice efektivně blokuje UV záření a udržuje vždy vodu bez bakterií, chutnou a chladnou. Lehká, kompaktní a především skladná konstrukce vás potěší především při hledání úspory místa. Náústek je vybavený tlačítkovým ventilem a je kompatibilní s USMC Miox filtry americké námořní pěchoty. Dirt Shield krytka náústku nabízí maximální ochranu. Potěší vás jistě také integrovaný plnící úchyt a široký vrchní přístupový Widepac™.