📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Cor-Ex (nylon Cordura)

Cor-Ex je označení firmy Cold Steel pro nylon Cordura a nabízí přitom všechny jeho přednosti a výhody známé z vláken a látek typu CORDURA®.

Cor-Ex (nylon Cordura)

 Látka jménem CORDURA® a všechny její nespočetné klony patří k jedněm z nejpoužívanějších na moderním bitevním poli. A pochopitelně k tomu jsou dobré důvody – právě zde jsou totiž ty největší nároky na veškeré vybavení, produkty s CORDURA® nevyjímaje.

Co je to vlákno CORDURA®?

CORDURA® je látka, kterou dnes aktivně a ve velkém objemu používají i ty nejvíce respektované značky, výrobci a prodejci military/sportovních/survival věcí na světě. CORDURA® je totiž vynikající jak co do své vytrvalosti, ohebnosti, univerzálnosti, tak i lehké váhy. Je opravdu úplně jedno, o jaké se budeme bavit jeho aplikaci, jelikož podává vynikající výkon absolutně všude a ve všem.

A jelikož to tvůrci chráněné značky CORDURA® myslí s kvalitou svých věcí rozhodně velmi vážně, je nutné, aby každý, kdo si o podobné značení zažádá, splnil u požadované věci nebo skupiny produktů přísná kvalitativní kritéria sdružení. Není přitom až tak zásadní, jestli produkt spadá do kategorie ultralehké nebo super-těžké.

Související materiály Tasmanian Tiger CORDURA® 700 DENTasmanian Tiger CORDURA® 500 DEN.