📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Maskovací vzor - Kryptek Nomad™

Maskovací vzorek „Kryptek Nomad™“ je určen pro místa, která jsou drsná, opuštěná, prázdná a vyžadující zmatení nepřítele / zvěře určitého typu. A právě k tomu skvěle poslouží maskovací vzorek Kryptek Nomad™. Svoji sílu totiž projeví nejlépe tehdy, když je vaše okolí pusté a prostředí nepřátelské.

Maskovací vzor - Kryptek Nomad™

Stát nasazení: Výrobcem je soukromá firma, nikoliv stát nebo země, takže jej využívají všichni outdooráci, lovci, armády i soukromé organizace světa, co projeví zájem.

Proč se rozhodnout právě pro společnost Kryptek a její inovativní maskovací vzory?

Firma Kryptek není žádný amatér. Naopak, získala své zkušenosti na jedněch z nejbrutálnějších bojišť moderních časů. Když pak své znalosti zkombinuje s (již za ta léta ověřenou) moderní taktikou a kvalitou na straně svého zboží, pak jde o vybavení, jenž na sobě s hrdostí budou nosit jak ti nejlepší lovci, tak i nejlepší vojáci světa.

Kamufláže běžného typu „hnědé fleky a zelené fleky“ proti moderní produkci firmy Kryptek nemají šanci, jelikož ta obsahuje v sobě zároveň makro-vrstvu i mikro-vrstvu. Když se proto sami na nějaký podíváte, zjistíte, že jejich 2D maskovací vzorek se stal jakýmsi záhadný způsobem jakoby 3D plastickým. To pochopitelně v praxi zajišťuje takřka vaši neviditelnost.

Na toto téma nicméně proběhla i řádka studií (tak namátkou ta od americké státní organizace Department of Defense). Konkrétně ta uvedená zjistila za pomoci snímání očí, že lidé měli s odhalováním jiných v praxi na obrázku největší potíže právě s maskovacími vzorky ze stáje Krypteku.

Nejlepší kamufláž ale není jediná věc, jíž se jakýkoliv zákazník firmy Kryptek dočká. Co se týče absolutně všech produktů z řady Kryptek Adventure, tak jeden každý je vyroben za použití těch nejlepších materiálů (zipy, látky, …) a postupů (švy, …). U Krypteku je tedy standardem nejen kvalita, ale také výkon. A ten se společnost Kryptek vždy snaží držet co nejvýše – jinak by totiž očekávání svých zákazníků jen splnila, to je ovšem pro firmu Kryptek málo, ta jej chce nejraději překonat.