📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Maskovací vzor - Original A-TACS FG Camo™

Co se týče maskovacího vzoru „Original A-TACS FG Camo™“, tak ten se ve verzi „Foliage Green“ používal mezi lety 2011 až 2018.

Maskovací vzor Original A-TACS FG Camo™

 Maskovací vzor Original A-TACS FG Camo™

Stát nasazení: Výrobcem je třetí strana, nikoliv země, takže jej využívají všechny armády i soukromé organizace světa, co projeví zájem.

Tehdy, když společnost A-TACS vyráběla zelenou variantu svého legendárního maskovacího vzorku Original A-TACS AU Camo™, měla v podstatě dvě možnosti: tou jednodušší variantou bylo prostě vzít si tento originální barevný typ a přebarvit jej na jinou barvu. Společnost A-TACS ale nikdy nepatřila k těm co by hledaly laciné zkratky pro své produkty. Jistě by to fungovalo, ale není to korektní cesta, jak vytvořit efektivní maskovací vzorek do mírného podnebí. Jde o to, že charakteristické prvky daného (o chlup zelenějšího prostředí) zde musí být zohledněny do maximální míry. Jednoznačně tedy bylo nutné vytvořit zcela nový maskovací vzorek a opět zcela „od základů“.

Tento typ v sobě sdružuje četné odstíny zelené odezřené přímo v řadě zalesněných a transitních oblastí a ty jsou zde následně zkombinovány s prvky zeminy. Maskovací vzorek Original A-TACS FG Camo™ je proto efektivní v široké řadě oblastí mírného pásu. A stejně jako i u Original A-TACS AU Camo™ (AU je Arid / Urban – znamená to „aridní půda“ a „městská oblast“), i tento maskovací vzorek je uspořádán tak, aby jeho mikro-pixely byly stejně složité a vytvářely další obrazce i v makro-měřítku, když na něj opravdu pohlédnete v praxi.

Větší organičtější tvary i prvky a k tomu strategicky položené šedivé elementy v makro-vzorku zde napomáhají vytvořit unikátní trojrozměrný obraz, jenž byl v branži maskovacích vzorků skutečnou osobností a unikátem, ba nikdy neviděným typem taktického maskování.

Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny