📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Phylon

Phylon, čti "fajlon", je ultra lehký měkký materiál, který s bravurou sobě vlastní tlumí veškeré nárazy. Ve své podstatě jde o lehčí a odolnější, lépe tvarovatelnou a dvojitě lisovanou vložku EVA. Nevýhodou oproti EVA je však vyšší cena. Phylon se používá především do mezipodešví a podešví. V kolekci LOAP najdete phylon v obuvi.

Phylon je velmi lehký materiál vyrobený z granulí EVA. Ty jsou nejdříve stlačeny, zahřátím roztaženy a následně schlazeny ve formě. Materiál Phylon je tvarovatelný do bezbřehého množství vzorů a modelů. Mezi výhody materiálu patří například to, že obuv s tímto materiálem je nejenom lehká a pevná, ale také velmi vzdušná, což zabraňuje tomu, že by se nohy zapařily. Je třeba také zmínit, že především v oblasti paty absorbuje tento materiál nejtěžší nárazy, což je přesně oblast, kde se to hodí nejvíce.

Mezi další výhody tohoto materiálu patří také to, že je odolný vůči chemikáliím a především pak chlóru. V okolí bazénu se tedy můžete pohybovat naprosto bez obav. Další vlastností phylonu je non-marking, tedy že nešpiní podlahy a nezanechává po sobě šmouhy. Povrch materiálu je navíc antimikrobiotický, takže eliminuje možnost přenosu kožních chorob stejně jako veškeré pachy. Kromě toho, že je velmi snadno omyvatelný, je také stoprocentně recyklovatelný, což je jistě další skvělé plus tohoto materiálu.

Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny