📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Softie® Premier

Izolace SOFTIE® Premier je dalším exkluzivním (u jiných firem ho totiž nenajdete) krokem společnosti Snugpak po nekonečné cestě při hledání nových technologií a postupů, jak svoje materiály a jejich parametry udržet na čele celosvětového produktového „spacákového pelotonu“.

Dalším krok do budoucna je tedy již tu a to v podobě právě izolačního materiálu SOFTIE® Premier, který využívá v základu stejných technologií jako spacáky produktové řady SOFTIE®, ale zlepšení (v rámci technologií lisování / extruze na straně jedné a lepících umělých pryskyřic na té druhé) vyústila v jemnější, měkčí a vytrvalejší izolační materiál.

Logicky oba typy (SOFTIE® Premier i SOFTIE®) ale stále najdete jen u produkce firmy Snugpak.

Jaké má proti jiným typům izolace SOFTIE® Premier i SOFTIE® výhody?

Obvyklá standardní izolace průměrného jiného prodejce sestává z umělých či přírodních vláken, která jsou plochá, tlustá, směřují jedním směrem rozměrná a s plochým nepřirozeným pocitem z nich, když se do nich člověk „zavrtá“.

To izolace SOFTIE® Premier má vlákna uspořádaná náhodně, díky čemuž dává jednak vzniknout přirozenějšímu pocitu z ulehnutí na něm a za další, je tu více mikro-komůrek, jenž lépe udrží teplý vzduch tam, kde chcete. A za zmínku jistě stojí i to, že má naprosto stejnou váhu jako materiál standardní.

Vše podstatné o Izolaci SOFTIE® Premier a SOFTIE® v kostce:

  • Udržuje teplo, i když je mokrá.
  • Celé omyvatelné / „vypratelné“ (viz instrukce přiložené ke konkrétním modelům).
  • Vysoká nadýchanost
  • Super-jemná vlákna
  • Přirozený měkký dotek z něj
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny