📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Source ILPS™ a WLPS™

Rezervoáry SOURCE ILPS™ a WLPS™ Blade Low Profile jsou vytvořeny speciálně pro použití s balistickými vestami. Vyznačují se totiž mimo jiné i svým specifickým plochým tvarem, který velmi napomáhá přirozenému a pohodlnějšímu nošení. Způsobeno to je tím, že je uprostřed přepážka, která nedovolí vaku nafouknout se a vytvořit jednolitý "válec" který znesnadňuje nošení batohu či jiné výstroje.

Rezervoáry SOURCE mají unikátní povrch Glass-Like™, který zaručí, že se žádné nečistoty nebudou držet na stěnách a též i patentovaný materiál Taste-Free™, který se zase postará o to, že neucítíte žádnou pachuť plastu, jako tomu je u levných náhrad a jiných výrobců.

Nespornou výhodou vaku je i možnost jeho otevření po celé vrchní hraně, kdy se jednoduše stáhne lamela, která hranu stahuje. Získáte tak obrovský přístup pro pohodlné čištění, plnění a schnutí vaku.

Proti usazování řas je Source WPX chráněn ultra hladkým povrchem, který je až o 2000 % hladší, než konkurenční materiály a je téměř stejně hladký jako sklo. Mnohem hůře se na něm řasy a nečistoty drží.

Aktivní antibakteriální ochranu zajišťuje zase speciální úprava materiálu v podobě "impregnace" Grunge-Guard™, která případné bakterie likviduje a pomáhá udržet vodu pitnou až několik týdnů.