📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Technologie Flex-Tac®

Další moderní technologií, která nám usnadňuje život, a především pak outdoorové aktivity, je technologie Flex-Tac. Díky této technologii jsou totiž na trhu k dostání vysoce kvalitní druhy oblečení, které jsou vyvinuty speciálně pro 5.11 Tactial.

Flex-Tac technologie je vysoce kvalitní látka vyrobená z patentovaných vláken. Díky tomu je oblečení, které touto látkou disponuje, odolné mnohem více než klasické oblečení. Je tedy jasné, že i jeho upotřebení se více hodí v netradičních podmínkách, které při outdoorových aktivitách může velmi snadno nastat. Jedná se o lehký a prodyšný materiál z polyester/bavlny ripstop. Kromě toho obsahuje Flex-Tac také tažná vlákna, která zajišťují mechanickou odolnost a pružnost materiálu i bez použití spandexu.

S tím také zároveň souvisí jeho prodyšnost a barevnou stálost. Na vyšší úrovni je také pružnost, která dosahuje mnohem vyšší úrovně než u kteréhokoliv jiného materiálu na trhu. Za použití této technologie si můžete koupit kalhoty či bundu a můžete si být jistí, že jste skvěle chráněni před vnějšími podmínkami. V neposlední řadě je zde nutné také zmínit 5.11 Tactial, pro které byl právě tento materiál vyroben a se kterým perfektně souzní.