📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

☠️ Top–ArmyShop končí


Jsme nadšeni, že vám můžeme oznámit důležitou změnu v životě našeho e-shopu. Posouváme se dál: TopArmyShop mění jméno na Rigad!
 
Logo Rigad
 

Nový název přináší novou kapitolu v naší historii a odráží tak naše hodnoty, poslání a závazek k vám - našim věrným zákazníkům. Odlišujeme se od ostatních army shopů tím, že kromě širokého spektra produktů, vytváříme také hodnotný a užitečný obsah. Jsou to například videa, vlastní fotografie, profesionální články nebo služby v podobě servisu zbraní a laserového gravírování. Ať už je název jakýkoliv, naše oddanost a kvalita služeb zůstává stejná. Jednoduše řečeno nás to baví a žijeme pro to.
 
Během následujících týdnů uvidíte postupné změny na našem webu a našich sociálních médiích, jak se přizpůsobujeme novému jménu. Děkujeme vám za vaši podporu a důvěru, kterou jste nám projevovali po celé roky.
 
Tým Rigad


Jste zvědaví na náš nový e-shop? Podívejte se na Rigad.cz a dejte nám vědět, co si myslíte. Následně pak domény propojíme, takže se nemusíte bát, že nás nenajdete, ať už Top–ArmyShop nebo Rigad, stále jsme to my!

Sociální sítě Rigad
A co naše sociální sítě? Facebook i Instagram Top–ArmyShopu zůstává, kde naleznete především zbraně a výbavu, jak je už zvykem. Navíc můžete sledovat naše nové kanály pro Rigad Facebook a Instagram, kde naleznete především věci pro outdoor (profily teprve připravujeme a budeme vás včas informovat, abyste nás začali sledovat i tam). YouTube se pouze přejmenuje, ale obsah zůstává stejně kvalitní. 
 
Tak nás nezapomeňte sledovat, ať vám nic neunikne!
 
Otázky a odpovědi
Naše oznámení o změně názvu z TopArmyShop na Rigad, které jsme provedli 1.4.2024 vyvolalo spoustu otázek a proto jsme se rozhodli na ty důležité z nich odpovědět v krátké zprávě, která navazuje na náš původní článek.
 
1. Bylo oznámení o změně názvu jen aprílovým vtipem?
Rozhodně ne. Po dlouhých letech a desítkách hodin řešení jsme se rozhodli pro tuto změnu, která je trvalá.
 
2. Co znamená název Rigad?
Toto slovo nic neznamená. Zvítězilo v interním hlasování. Chápeme, že se někomu nemusí líbit, stejně jako nové logo, ale to je zkrátka věcí názoru.
 
3. Došlo ke změně názvu kvůli faktu, že vás někdo koupil?
Nikoli. Nikdo nás nekoupil a ani jsme o tom nikdy neuvažovali. Svou cestu si dláždíme sami a jsme rádi, že to tak je.
 
4. Co vše se tedy mění?
Krom názvu jsme změnili také webové stránky, na kterých dlouhé měsíce pracujeme a ladili jsme je na základě toho, co nám na současných vadilo. Můžete si tak všimnout nového stromu kategorií, nového uspořádání, filtrace a vizuálních prvků. Sortiment je stále stejný. Samozřejmě ho rozvíjíme, ale odpovídá tomu, co je na stránkách Top–ArmyShop.cz.
 
5. Jak je to s mým účtem? 
Váš účet momentálně funguje na obou doménách. Stačí se přihlásit. Je v zásadě jedno, kde uděláte svojí další objednávku, budete ji mít vždy ve své administraci.
 
6. Proč je web tak pomalý? Budete nechávat běžet oba weby?
Aktuálně nový web stále šperkujeme a pracujeme na něm. Může se tak stát, že bude mít čas od času nižší rychlost, což se v rámci dní zlepší. Prozatím poběží oba weby, stejně tak se budou nové produkty přidávat jak na Top–ArmyShop.cz, tak na Rigad.cz. Budeme samozřejmě rádi, když se přesunete na nový web, jelikož ten starý bude do budoucna vypnut.
 
Samozřejmě pokud Vám bude něco vadit nebo budete mít nápad na nějaké vylepšení, dejte nám vědět. Rádi si vše vyslechneme.
 
No a konečně, co si od Rigadu máte vlastně slibovat? Určitě se můžete těšit na brandové produkty, na novinky v nabídce, více zajímavého sortimentu samozřejmě další prodejny. Na jedné se už maká a další jsou již v řešení. Také na YouTube můžete vidět nový druh obsahu, například BRNka lidem a další.