📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Americká firma Aimpoint® vyrábí už desítky let optické zaměřovače, hlavně kolimátory, a další příslušenství pro zbraně. Už v roce 1974 přišla jako vůbec první na světě na trh s kolimátorem se zaměřováním červenou tečkou pro lovce a sportovní střelce.

Společnost Aimpoint® vyrábí optiku na zbraně, vyrábí ji dlouho a vyrábí ji dobře. Vždyť každý její zaměřovač je ručně vyráběn ve Švédsku.

Mějte obě oči otevřené

Jednoduchost používání podtrhuje možnost mít obě oči otevřené. Což není úplně zvykem. Optika Aimpoint® se dá používat tak, že jedním okem přes ni sledujete cíl a tím druhým mimo ni svoje okolí. Díky tomu vás nemůže téměř nic překvapit. Tento koncept platí pro všechny zaměřovače značky Aimpoint®.

Extrémní odolnost

Kolimátory Aimpoint® se chlubí extrémní výdrží, která je testována v těch nejnáročnějších podmínkách. Při testech jsou tato zařízení vystavována extrémním teplotám, ponořením pod vodu (některé modely zvládnou i „pobyt“ v hloubce okolo pěti metrů) a ne právě ideálnímu zacházení. To vše musejí vydržet produkty, na kterých občas závisí i život jejich držitele.

Řešení pro spoustu typů zbraní

Aimpoint® nabízí řešení pro spoustu různých typů střelných zbraní, od automatických pušek přes brokovnice, AR-15 po perkusní zbraně. Ve Švédsku ručně vyráběná optika je vždy továrně kalibrována, abyste ji při první montáži na vaši zbraň museli jen minimálně přizpůsobovat.

Provoz bez paralaxy

Kolimátory Aimpoint® fungují bez paralaxy, což znamená, že viditelná tečka je rovnoběžná s vývrtem vaší zbraně, ať už se na zaměřovač díváte z jakéhokoliv úhlu. Bod uvnitř zaměřovače tak nemusíte vystřeďovat – tam, kde se nachází tento bod, tam se nachází i cíl, přirozeně při správné kalibraci. Můžete se tak soustředit na cíl a přitom mít obě oči otevřené.

Životnost baterií

Baterie v kolimátorech značky Aimpoint® vám vydrží celé roky. Jedním z důvodů je i technologie s názvem ACET (pokročilá technologie efektivity obvodů), která výrazně snižuje spotřebu baterie. Některé výrobky od společnosti Aimpoint® vydrží na integrovanou baterii fungovat klidně i osm nebo deset let.

Dodávky pro armádu

Kolimátory s červenou tečkou od společnosti Aimpoint® používají nejen lovci a sportovní střelci, ale také armády a příslušníci různých policejních složek. Jen americká armáda si od Aimpoint® od roku 1997 objednala přes 2 miliony zaměřovačů. Dnes je firma považována za jednoho z nejspolehlivějších výrobců elektronických zaměřovacích systémů na světě. Její produkty patří také k těm nejodolnějším a nejefektivnějším.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena