📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Značka Peltor patří pod světoznámou společnost 3M, jejíž logo dobře známe například z krycích vrstev samolepek. Firma, která byla založena roku 1902 v Minnesotě, se pod značkou Peltor angažuje hlavně v segmentu ochranných pomůcek.

Ačkoliv je hlavní doménou značky Peltor od 3M ochrana sluchu, stejně tak dobře umí tento americký výrobce chránit i zrak. A to pomocí brýlí, které mohou používat nejen střelci. Možnosti jejich využití jsou skutečně univerzální, a hodit se vám tak budou třeba ve stavebnictví, ve strojním průmyslu či při inspekčních pracích. Kvalitní ochranné brýle však jistě ocení i domácí kutilové.

U ochranných brýlí Peltor na první pohled zaujme stylový design, což však přirozeně není všechno. Odolnost a pevnost brýlí zajišťují silná polykarbonátová skla, lepší přehlednost pak optická třída 1. Určitě potěší také prvotřídní ochrana proti UV záření. Samotná skla pak disponují ochrannou vrstvou proti poškrábání i proti zamlžování. Kromě ochranných brýlí máme od značky Peltor (3M) ještě produkty pro ochranu sluchu.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Materiál