📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Značka Tru-Spec byla založena v roce 1996 americkou společností Atlanco, takže už má za sebou více než 25 let zkušeností. Samotná firma Atlanco pak byla založena už v roce 1950. V sortimentu značky nalezneme hlavně oblečení a doplňky.

Kromě dalšího vybavení naleznete v našem sortimentu produktů značky Tru-Spec také chrániče kolen, konkrétně ty neoprénové, které jsou vhodné pro výcvik i taktické využití, ale také například ve chvíli, kdy potřebujete dělat něco kolem domu a u toho klečet. Vložné chrániče jsou kompatibilní s různými typy taktických kalhot a uniforem – a se kterými kompatibilní nejsou, těm je můžete přizpůsobit, jdou totiž jednoduše zastřihnout.

Chrániče kolen Tru-Spec jsou přirozeně dodávány v páru, jsou nízkoprofilové, flexibilní a navíc omyvatelné. Díky tomu vám vydrží skutečně dlouho i při častém používání. Jedná se o účinnou ochranu před otlaky, nárazy a potenciálními poraněními kolen. Kromě chráničů u nás od značky Tru-Spec naleznete také například košile a další oblečení.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Materiál