📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více
Fjord Nansen vyrábí outdoorové doplňky se specializací na batohy. Jejich výrobky jsou kvalitně zpracované za použití moderním technologií a odolných materiálů. Považují se za velmi dobré.

FJORD NANSEN®

FJORD NANSEN® je kvalitní značka od počátku zaměřená na výrobu a prodej vysoce kvalitního outdoorového oblečení a vybavení. Je to polská společnost sídlící ve městě Chwaszczyno, byla založena roku 1996 a hned od začátku je lídrem v oblasti zavádění nových technologií ve východní Evropě. Věděli jste například, že Fjord Nansen je první firmou, která jako první v našem regionu, už v roce 1997, přišla se samo nafukovací karimatkou a později s rychleschnoucím ručníkem ze syntetických vláken nebo trekovými holemi s vnějším uzamykacím mechanismem?

Produkty značky Fjord Nansen jsou ve svém oboru velmi vysoce ceněny, což potvrzuje několik ocenění udělených jednotlivým produktům. Sortiment značky Fjord Nansen je inspirován velkými cestami a divokou přírodou. Mnoho úsilí pak firma věnuje testování vlastních produktů v praxi – její testovací tým se skládá z profesionálů a odborníků té nejvyšší kategorie z celé škály sportovních a outdoorových disciplín, například horolezectví, kanoistika, lyžování atd. Díky tomu se její výrobky neustále zlepšují a tak si Fjord Nansen udržuje vedoucí roli v našem regionu při navrhování outdoorového oblečení a vybavení, které neselže v jakýchkoli podmínkách.

Vám pak stačí mít jediné – sen o cestě do neznáma. Fjord Nansen Vám na to poskytne veškeré vybavení – oblečení, stany, spacáky, batohy a další cestovní vybavení a doplňky.

 

 

 

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Hmotnost
kg kg
Materiál