📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Ghosthood je německý výrobce armádního vybavení a oblečení, které je určené pro dokonalé splynutí s okolím. Mezi nejoblíbenější produkty patří maskovaná ponča, šátky, batohy, ale i nejrůznější maskovací sítě a celty. Společnost si zakládá na inovaci a nízké hmotnosti produktů.

Společnost Ghosthood si zakládá na lehkých, kompaktních a vysoce účinných maskovacích systémech. Majitelé společnosti se shodují na tom, že objemné a těžkopádné výrobky vedly k vytvoření společnosti Ghosthood, která chtěla tyto chyby napravit a dopřát tak uživateli mimořádně lehké a kvalitní produkty s perfektní kamufláží.

Výrobce Ghosthood se zaměřuje především na lehké IRR kamuflážní systémy, které v sobě odráží hlavní hodnoty společnosti. Jsou kompaktní a vysoce účinné. Velkou výhodou produktů společnosti Ghosthood je jejich multifunkčnost, díky které může jeden produkt pokrýt celou řadu potřeb. Výrobce Ghosthood spolupracuje s opravdovými odborníky v oboru, tak například maskovací vzor CONCAMO je navržený na základě odborných poznatků psychologie vnímání. 

Hlavní osobností, která stála při zrodu společnosti byl Matthias Bürgin, který začal s navrhováním maskovacích vzorů již v 10 letech. První prototyp maskovacích vzoru CONCAMO vznikl v roce 1992, tehdy byl Matthias Bürgin u commandos, kde měl ideální podmínky pro zkoušení a testování nových vzorů. Po návratu domu se věnoval výrobě kamufláže jako svému koníčku.

Průlom nastal v roce 2018, kdy se rozhodl využít název CONCAMO pro svůj maskovací vzor, který prezentoval na veletrhu IWA. Autor převzal plné riziko a na vlastní náklady rozjel výrobu látky. Risk se mu vyplatil. V srpnu roku 2019 došlo k uvedení znáčky Ghosthood na trh. Byl to začátek jedné nové generace maskovacích výrobků. Cílem bylo, aby speciální jednotky armády, policie a zpravodajských služeb obdržely výrobky, které jsou lehké, účinné a multifunkční.

Již o pouhé 3 měsíce později pronikly výrobky společnosti Ghosthood do výstroje speciálních jednotek mezinárodních sil a společnost tak mohla slavit jeden z prvních velikých úspěchů. Od té doby jsou veškeré výrobky testované v rámci celosvětových operací, takže je jejich kvalita a víceúčelovost podrobena opravdu mimořádné zatěžkávací zkoušce. Napříč jednotkami velmi často narazíte na názor, že Ghosthood je novou generací maskování. 

Výrobce Ghosthood dbá na dobré vztahy se zákazníky. Společnost se pyšní tím, že dokáže uspokojit potřebu každého uživatele. Stále proto vyvíjí nové a originální řešení, jako je například zabudování malé kamery do kamufláže či multispektrální kamufláž pro tank. Barevné spektrum produktů bez problémů pokryje poušť i tropy. Máte potřebu? Ghosthood má řešení.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Kategorie
Hmotnost
kg kg