📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost ATSKO pochází ze Spojených států, kde už v roce 1933 začala vyvíjet a vyrábět unikátní impregnaci na obuv ze včelího vosku. Od té doby se mnohé změnilo, ale impregnace SNO-SEAL se vyrábí dál a přibyly i další produkty.

Unikátní impregnace SNO-SEAL obsahuje kromě jiných složek i včelí vosk, který je možné označit za zázrak z přírody. Kromě toho, že obuv a další kožené výrobky chrání před vlhkostí, deštěm, sněhem nebo solí z cest, umí také zvýšit pružnost těchto produktů v nadměrně suchém prostředí. Povrch vašich bot tak bude vždy optimální a nebude docházet k jeho praskání, což má samozřejmě pozitivní vliv na životnost obuvi.

Kromě impregnace SNO-SEAL nabízíme od ATSKO také impregnace ve spreji, které opět chrání před vlhkostí, ale také před nechtěnými solnými skvrnami a mapami na povrchu bot. Její patentované složení dále obnoví původní silikonovou hydrofobní vrstvu, která bývá na povrchu kožené obuvi od výroby a postupně se používáním tenčí. Společnost ATSKO dodává na trh kromě impregnací na obuv také prací prostředky na oblečení a vybavení pro outdoor.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny

Impregnace, vosky na obuv ATSKO®

Filtr
Dostupnost
Cena
Značka
Hmotnost
kg kg
Objem
l l