📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Altama je americká společnost, která vyrábí boty včetně těch jarních už od roku 1969. Specializuje se především na produkci taktické obuvi pro armádu, ale boty Altama skýtají různé možnosti využití také pro civilisty.

Jarní obuv Altama, ať už v nízkém nebo kotníkovém provedení, se vyznačuje tím, že je všestranná a současně (zpravidla) velmi specifická. Tyto boty – minimálně část z nich – jsou totiž vyvinuty pro taktické využití na pláži a vlastně všude okolo vody. Svojí konstrukcí jsou však jarní boty Altama vhodné také pro různé běžnější sportovní aktivity nebo pro turistiku. Jak nízké, tak i kotníkové jarní boty Altama si můžete obout také do města – a to díky tomu, že nejsou jen funkční, ale i stylové.

Jarní boty značky Altama jsou vyrobené z lehkých a současně odolných materiálů. Je u nich k dispozici také extra prodyšná a rychleschnoucí síťovina. Hledáte-li skutečně odolné a pohodlné boty do různých situací v jarním terénu, už nemusíte hledat dál. Kromě jarní obuvi u nás od značky Altama najdete také například taktickou a vojenskou obuv.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Velikost
Značka
Materiál