📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Buďte v bezpečí s akademií osobní bezpečnosti Sabre

6. ledna 2023AktualityJana ČernáDoba čtení 5 minut

SABRE poskytuje dva typy školení v oblasti osobní bezpečnosti vedené certifikovanými instruktory - Civilian Safety Awareness Program a SABER College Safety Program. Instruktoři vyškolení v SABRE vyučují kurzy po celých USA, na kterých učí každodenní bezpečnostní techniky - jak identifikovat ohrožující chování, dovednosti, jak odradit potenciální hrozby a techniky, jak uniknout nebezpečným situacím, včetně školení zacházení s pepřovým sprejem. 

Žena se kryje před pěstí muže

Školení vymáhání práva

Certifikační program instruktorů pro vymáhání práva se zaměřuje na nasazení, manipulaci a dokumentaci používání aerosolových dráždivých projektorů (AIP). Řeší se zde i zdravotní otázky a právní odpovědnost. Tento kurz podpoří rozvoj instruktora v používání a výcviku taktiky AIP a pomůže zvýšit bezpečnost okolních subjektů. Školení vymáhání práva se zabývá správnými technikami nasazení, dostupnými produkty, pokyny pro dekontaminaci a taktikou pro přežití útoku AIP.

Školení instruktorů civilní bezpečnosti

Tento certifikační program je navržen tak, aby vyškolil kandidáty na instruktory v metodách výuky efektivní sebeobrany a povědomí o bezpečnosti s využitím pepřového spreje SABRE. Kurz prohloubí znalosti instruktora ve výuce použití a nasazení pepřových sprejů SABRE. Instruktoři se seznámí se základními fakty o pepřovém spreji, o správném způsobu nošení pepřového spreje, o jeho účinném nasazení proti útočníkovi, o metodách výuky a o dekontaminačních technikách. Účastí na tomto kurzu se kandidáti na instruktora naučí koncept uvědomění si bezpečnosti SABRE a jak naučit ostatní chápat a přijímat jeho principy. Kandidáti na instruktora budou také testováni písemnou zkouškou a praktickou zkouškou, která posoudí jejich instruktorské dovednosti a kvalifikaci. Nakonec bude instruktorům představen organizační proces zapojený do plánování a provádění Akademie osobní bezpečnosti SABRE.

Bez ohledu na to, kam jdete a co děláte, důvěřujte produktům pro vaši bezpečnost SABRE, stejně jako jí důvěřují orgány činné v trestním řízení a spotřebitelé po celém světě. SABRE vám pomáhá, abyste žili sebevědomě a mohli se radovat z věcí, které máte rádi..

Obranný sprej

Ať už jste rodič, který chce chránit své děti a nebo chcete být v bezpečí doma i venku, důvěřujte produktům firmy SABRE vyvinutým pro vaši ochranu a bezpečí

Posláním SABRE je pomoci zajistit vaši bezpečnost

Firma SABRE poskytuje nejlepší řešení pro osobní bezpečnost a zabezpečení domácnosti ve své třídě. SABRE se snaží vzdělávat a posilovat, abyste tváří v tvář nebezpečí byli vy i vaši blízcí vybaveni nejen výkonnými a inovativními produkty, ale také znalostmi a sebevědomím je používat.

Produkty pro osobní bezpečnost

SABRE nabízí celou řadu produktů pro osobní bezpečnost od pepřových sprejů a gelů, sprejů proti agresivním psům a medvědům a domácích bezpečnostních zařízení, z nichž všechny zahrnují inovativní funkce, které okamžitě fungují na nejvyšší úrovni a pomáhají poskytovat bezpečí a klid.

Sada Sabre

Příběh SABRE

Od roku 1975 udržuje firma SABRE nejvyšší standardy kvality všech svých produktů. Jejich výrobky pro osobní ochranu i donucovací orgány patří ke světovým špičkám, ať už hovoříme o pepřových sprejích, gelech, paralyzérech, osobních alarmech, domácích zabezpečovacích systémech, sprejích na medvědy nebo sprejích na psy.

Produktová řada zahrnuje:

Osobní bezpečí

  • Paralyzéry

Zabezpečení domova

  • Domácí bezpečnostní alarmy
  • Samostatné osobní alarmy
  • Bezdrátové zabezpečení domácnosti
  • Bezpečnostní závory a falešné kamery
  • Bezpečnostní systémy

Venkovní bezpečnost

  • Spreje na medvědy
  • Doplňky k ochraně proti medvědům
  • Spreje k ochraně proti psům
  • Ochranné prostředky pro běžce

Akademie osobní bezpečnosti SABRE

Osobní bezpečnost je osobní a tedy pro každého jiná. Proto firma SABRE vytvořila bezpečnostní videa a návody, které vám pomohou žít svůj život sebevědomě a naplno, ať už jste kdekoliv.

Firma SABRE založila Akademii osobní bezpečnosti, kde vás připraví na možnost setkání se tváří v tvář s ohrožující situací. V Akademii se dozvíte užitečné informace, díky kterým zvýšíte svou osobní bezpečnost.

Doporučené produkty

Čtenáře dále zajímá