📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost MoG Gloves byla založena teprve v roce 2017, ale od té doby už se rozrostla na jednoho z nejrespektovanějších výrobců specializovaných rukavic včetně těch taktických nebo modelů určených pro záchranáře a hasiče.

Zkratka MoG v názvu společnosti MoG Gloves znamená „Masters of Gloves“, čili mistři rukavic. Firma vznikla v roce 2017, a to za účelem ochrany profesionálů, kteří ve své práci čelí mnohým rizikům. Ať už se jedná o policisty, hasiče nebo vojáky, MoG Gloves nabízí něco pro každého.

Rukavice, co vydrží

MoG Gloves vyrábí rukavice, co vydrží. Podle výrobce byla doposud nabídka rukavic pro profesionální využití nedostatečná a neadekvátní. Ochranné rukavice třeba málo chránily před propíchnutím nožem nebo jehlou, ohněm i různými nehodami nebo důsledky katastrof. Proto se společnost drží hesla, že všechno, co vytváří, vytváří pro ty, kteří nás chrání.

Na životech záleží

Lidem ze společnosti MoG Gloves na těch, kteří nás chrání, záleží, a proto je jejich posláním „vytvářet rukavice pro ty, kteří chrání civilisty v každodenních nebo těžkých a dokonce život ohrožujících podmínkách.“

Firma tak vyvíjí rukavice na míru pro ozbrojené složky, zaměstnance bezpečnostních služeb, hasičské sbory, záchranné týmy… zkrátka pro profesionální uživatele, pro něž je nadmíru důležitá kvalita, osobní bezpečnost i pohodlí při nošení.

Vývoj na základě zpětné vazby

Společnost MoG Gloves svoje rukavice vyvíjí na základě zpětné vazby. Vývoj rukavic MoG Gloves staví na příbězích z oborů, v nichž se rukavice používají denně. Každý jeden model rukavic MoG je tak vybudován od základů – od prvního nákresu je zaměřen na to, aby řešil kritické potřeby koncových uživatelů. Produkty MoG Gloves vznikají za neustálé interakce s koncovými uživateli.

Rukavice MoG vznikají organicky a jejich průběžné hodnocení a konečné nasazení do výroby probíhá na základě důkladného testování přímo v reálných podmínkách. Hodnotí se například jejich fyzikální vlastnosti i výkonnost pro daný účel. Proces vývoje, testování a dolaďování jednotlivých modelů trvá v případě rukavic MoG Gloves i několik měsíců či dokonce celý rok.

Dlouhodobá spolupráce a interakce

Se svými zákazníky, respektive s jednotlivými sektory, interaguje společnost MoG Gloves dlouhodobě. Díky tomu vytváří partnerství, co vydrží – což se týká jak civilního sektoru, tak i těch ostatních, včetně vývoje taktických řešení na míru. I za tímto účelem se výrobce spoléhá na inovativní technologie a vlastní vývoj.

Široká produktová řada

Produktové portfolio společnosti MoG Gloves je velice široké a zahrnuje specializované rukavice pro různé obory. Samostatnou kategorií jsou taktické rukavice či rukavice pro hasiče, ale také tu najdeme speciální řady rukavic odolných vůči prořezání, jehlám nebo plamenům. Kromě toho MoG Gloves nabízejí také rukavice odolné proti chladu a vodě, záchranářské rukavice, rukavice pro slaňování nebo rukavice pro policisty operující na demonstracích.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Kategorie
Podkategorie
Materiál