📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Hlavním prvkem sortimentu firmy NexTorch jsou svítilny, jak už ostatně vyplývá z jejího názvu. Přenosné osvětlení však není jediným prvkem portfolia výrobce – ten vyrábí ještě další výbavu, třeba jídelní příbory nebo multifunkční nože.

Multifunkční nože od společnosti NexTorch jsou řazeny pod značku NexTool a jedná se o univerzální multifunkční nástroje, které jsou kompaktní a lehké a vyrobeny jsou z vysoce kvalitní nerezové oceli, která v průběhu času neztrácí řezné vlastnosti. Díky povrchové úpravě ergonomicky tvarované rukojeti se multifunkční nože NexTorch dobře drží a jen tak vám z ruky nevyklouznou.

Kromě samotného nože s precizně zpracovanou čepelí obsahují multifunkční nástroje NexTorch také další nástroje, jmenovitě například šroubovák, nůžky nebo pilník na nehty. Součástí nože je také závěsný kroužek, díky kterému můžete nástroj připevnit na klíče nebo na karabinu. Díky tomu jej můžete mít neustále na dosah. Multifunkční nože NexTorch jsou nepostradatelnými pomocníky v mnohých každodenních situacích. Kromě multifunkčních nožů u nás od společnosti NexTorch najdete svítilny, teleskopické obušky nebo třeba jídelní příbory.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Délka v zavřeném stavu
cm cm
Hmotnost
kg kg
Materiál čepele / nástrojů
Materiál rukojeti