📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Za účelem sebeobrany již lidstvo vymyslelo spoustu různého vybavení. Jedna kategorie nás však obzvláště utvrzuje v tom, že fantazii se skutečně meze nekladou. Hovoříme zde o obranných deštnících, které splňují více funkcí. Včetně té, kterou bychom očekávali.

V některých kruzích je zkrátka lepší na sebe příliš neupozorňovat. A nevyvolávat paniku u veřejnosti skutečnou zbraní, která vypadá jako… no, jako skutečná zbraň. A jaká je alternativa? Přinést si do společnosti jednoduše zbraň, která jako zbraň nevypadá.

Deštník je pro tyto účely ideální řešení. Pokud si ho s sebou neponesete zrovna na túru do Krkonoš, budete s ním nenápadní takřka kdekoliv. Tedy možná až na výjimečně parné dny. Jenže zase – můžete tvrdit, že jste si deštník vzali jako ochranu proti slunci.

Obranné deštníky se vyznačují výjimečně tuhou konstrukcí. Když s nimi zkrátka v sebeobraně praštíte potenciálního útočníka, víceméně se ani neohnou, natož aby praskly. Dokážou plnit v podstatě stejné funkce jako taková baseballová pálka – jen s tím rozdílem, že baseballová pálka v divadle nebo v kavárně by vyvolala minimálně pozdvižené obočí a otazníky v očích ostatních hostů.

Naproti tomu s obranným deštníkem si můžete připadat jako tajný agent. On totiž takový deštník slouží i jako deštník. Prostě se s ním jednoduše můžete chránit i před deštěm, jelikož jeho potah je dostatečně účinný na to, aby zachytil a přesměroval kapky deště, které by se vás jinak chystaly zmáčet.

Najdete u nás třeba deštníky s kulovou hlavicí z tvrdého dřeva, která slouží jako úderná část deštníku. A věřte, že když s takovým deštníkem půjdete proti člověku, který vás napadne, stačí ho praštit do holeně a účinně ho tak vyřadíte „z provozu“. Současně budete mít jistotu, že mu nezpůsobíte smrtelné zranění a nebudete ještě popotahováni za nepřiměřenou obranu.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena