📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost Husar vyrábí taktické vybavení a výstroj, které zahrnuje především různé nosiče plátů, pouzdra, sumky nebo třeba pásky. Svoje produkty vyrábí v Polsku a zaměřuje je jak na členy aktivní služby, tak na nadšence z řad civilistů.

Nabídka taktického vybavení a doplňků značky Husar je skutečně široká. Patří sem i platformy k balistickým vestám, přičemž v této kategorii nalezneme především inserty pro různé typy zásobníků či nejrůznější typy panelů – ať už přední, zadní nebo třeba břišní. Panely jsou vybaveny MOLLE vazbou pro upevnění dalšího příslušenství, a na mnohých prvcích výbavy najdete také velcro panely (tedy panely se suchým zipem).

Platformy k balistickým vestám jsou kompatibilní s ultralehkým nosičem plátů Kirys 2.0, který patří k vrcholům nabídky výrobce. Samozřejmostí je lehké a současně kvalitní provedení. Co se týče insertů, ty jsou zase kompatibilní s jednotlivými panely v nabídce společnosti Husar. Kromě platforem k balistickým vestám u nás od tohoto výrobce seženete také další výstroj, pouzdra a kapsy nebo legendární nosič plátů Kirys 2.0.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Materiál