📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

První krůčky k založení americké společnosti CamelBak prošel její „duchovní otec“ Michael Eidson na cyklistických závodech koncem 80. let. V roce 1990 pak začal ostatním cyklistům prodávat první handsfree hydratační systém na světě.

Společnost CamelBak dnes vyrábí funkční batohy, jehož účelem je především účinná hydratace. Využijete je, ať už jste sportovci nebo prostě rádi chodíte do přírody a chcete mít při realizaci svého koníčku volné ruce. Kromě batohů a hydratačních vaků vyrábí CamelBak přirozeně i kompatibilní příslušenství, a to například čisticí tablety na hydratační vak, které přirozeně můžete využívat i pro vaky jiných značek.

Jedná se o originální značkové čisticí tablety na hydratační vaky, které dokážou udržet samotný vak i jeho hadici s náústkem v optimálním stavu bez zápachu a pachuti stojaté vody. Stačí jednu tabletu rozpustit v jednom litru vody a nechat ve vaku několik minut působit bez ohledu na jeho kapacitu. Originální příslušenství pro hydratační vaky je řešením, díky kterému už nemusíte přemýšlet, jak vyčistit nepřístupná zákoutí vaku na vodu.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny

Příslušenství k hydrataci CamelBak®

Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka