📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Robens® je německá značka s kořeny v polovině sedmdesátých let. Co můžete od tohoto výrobce čekat? Asi nebudu přehánět, když řeknu, jen to nejlepší. Pojďte se přesvědčit.

Společnost Robens® se soustředí na výrobu outdoorového vybavení již více než 40 let. Co v jejich sortimentu naleznete? Jsou to stany, spacáky, ale i mnoho dalšího. Soustředí se především na kvalitu a účelnost, což je i to, co chceme my. Dříve, než se dostaneme ke konkrétnímu sortimentu, pojďme se podívat na příběh této společnosti.

Historie německého velikána

Když se poprvé Klaus Robens vypravil do přírody, něco to v něm zanechalo. Už od svého mládí věděl, že to je to místo, kterému chce zasvětit svůj život. Během studia každý volný víkend a prázdniny strávil v přírodě. Stanoval, jezdil na kánoích, plachtil. Během těchto výletů přemýšlel o tom, co by mohl v budoucnu dělat se svou vášní k přírodě.

Tak jak plánoval, také učinil. Jeho prvním zaměstnáním bylo obchodní zastoupení jednoho obchodního domu se sportovním vybavením. Jakožto zástupce se dostal po celé Evropě, dokonce i na do Asie. Lásku k přírodě doplnil láskou ke své ženě a svým dvěma synům. Spolu s nimi se stále vydával vstříc náruči matky přírody.

V roce 1973 sebral odvahu, všechny svoje zkušenosti a vložil je do splnění snu, po kterém tak dlouho toužil. Klaus si založil společnost, která nesla jeho jméno Robens®. Počátky jeho společnosti byly velice skromné. Jako kancelář používal sklep svého domu a jako showroom svou zahradu. Zde předváděl vlastní stany, na které byl právem hrdý. Vše se však mělo brzy změnit. Společnost se díky jeho nápadům stala tak úspěšnou, že v roce 1988 přišel zlom.

Nový rok 1988 přinesl společnosti Robens® zásadní změnu. Mohla opustit skromné prostory a nastěhovat se do svým vlastních, nových. To však nebyla jediná změna. V tomto roce začíná Klaus spolupracovat s průmyslovým designerem Olafem Brachtem. Jejich vášeň pro outdoor byla natolik silná, že z této spolupráce vzešlo několik ikonických produktů. Ty už nebyly jen účelné a praktické, byly také dokonale navržené pro venkovní život. Od té doby se společnosti daří čím dál tím lépe. Nenabízí jen stany a spacáky, nabízí také kempingový nábytek a další doplňky.

Co společnost nabízí?

Jak šla doba, společnost se snažila držet krok, což se jí také dařilo. Ačkoli v 90. letech nebyla tropika stanů a další součásti srovnatelné s těmi dnešními, dnes je vše jinak. Společnost nabízí mnoho vybavení, které je jak kvalitní, tak účelné a navíc, za dobrou cenu. Kromě stanů nabízí také sekery, nože, kempingový nábytek, spacáky a mnoho dalších řešení, které vás při pobytu venku nenechají na holičkách.

Neváhejte tedy a vrhněte se na nabídku společnosti Robens®. Věřte, že budete spokojeni tak, jako jsme spokojeni my.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Nepromokavost / voděodolnost
mm mm
Materiál