📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

U nás vám nabídneme nejen zbraně a příslušenství k nim, ale také služby v podobě servisu zbraní a zbrojířských prací. Pomůžeme vám s výměnou a osazením doplňků a příslušenství pro zbraň i s čištěním a lubrikací zbraně.

Zásahy do konstrukce zbraní sice dělat nemůžeme, ale můžeme vám pomoci s výměnou a montáží zbraňových doplňků a příslušenství. Zbrojířské práce a servis zbraní u nás zahrnují široký sortiment prací včetně výměny a ladění spoušťového mechanismu, výměny mířidel u krátkých zbraní nebo montáže puškohledu, a to včetně lapování montáže.

Servis zbraní AR 15

Specificky se u nás zaměřujeme na servis zbraní na platformě AR 15. Ten u nás provádíme za jednotnou hodinovou sazbu bez ohledu na konkrétní činnost. U servisu zbraní AR 15 se jedná především o výměny jednotlivých dílů v případě jejich poškození či opotřebování. Vyměnit umíme těsnicí kroužky závorníku, vytahovač včetně kolíku, vzpruhy a vložky vzpruhy, plynovou trubici, předpažbí či pažbu (buffer tube).

Dále vám u zbraní AR 15 vyčistíme nosič závorníku nebo zkontrolujeme šrouby na plynovém nástavci nosiče. Umíme však také další servis zbraní AR 15 – opět máme na mysli ty, které nezasahují do konstrukce zbraně. S individuální poptávkou nás neváhejte kontaktovat.

Profesionální čištění

Kromě výše uvedeného u nás umíme profesionálně vyčistit jak dlouhou, tak i krátkou zbraň. Zbraně čistíme ultrazvukem a následně i aplikujeme lubrikant, což prodlužuje životnost zbraně. V neposlední řadě vám umíme také změřit odpor spouště a nainstalovat úsťové zařízení – specificky kompenzátor, úsťovou brzdu nebo tlumič.

{photogallery,22}

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny

Servis zbraní a zbrojířské práce

Dostupnost
Cena