📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Sightmark® je americkým snem, který si vysnil manželský pár ne tak dávno. Chcete se dozvědět o jejich produktech více? Zajímá Vás, co společnost nabízí a jaká je její historie?

Střelectví je velmi široké téma, které obsahuje spoustu kategorií. Ať už se jedná o zbraně samotné, doplňky, střelivo, nebo například zaměřovací systémy. Vše má své místo v srdci každého střelce. Tak to bylo i u společnosti se jménem Sightmark®. Konstruktéři z jejich dílen si moc dobře uvědomují, že počasí venku je kruté, že služba je dlouhá a vybavení často podléhá těžkým a nebezpečným podmínkám. Díky tomu jsou produkty této společnosti vnímané jako velmi kvalitní. Dříve, než se k nim dostaneme, co předcházelo tomuto statusu?

Jak to vše začalo…

Kdysi dávno, za sedmero…. Takhle asi začínat nemusíme. Přenesme se do roku 2007, přesněji do Las Vegas na zdejší střeleckou akci roku a největší událost všech milovníků zbraní na světě, na ShotShow. Jako reakce na nekontrolovatelně sílící a rostoucí trh moderního střelectví je zde představena společnost Sightmark®. Jejím cílem bylo poskytnout co nejlepší možné prostředky ke zpřesnění střelby za stále skvělou cenu. Ať už se jednalo o vojáky, lovce, nebo nadšence, Sightmark® je měl v hledáčku. A udělali to zatraceně dobře.

O tom vypovídá fakt, že se po pouhých čtyřech letech v roce 2011 dokončuje výstavba vlastního areálu s plochou 3000 m2 v Mansfiledu, stát Texas. Tento nový areál má poskytnout dostatek místa pro velkou logistickou a skladovací halu, ale také pro výzkum, vývoj a výrobu. Díky takovému raketovému růstu, dobrému vedení, ale i dostatečné dávce štěstí, je Sightmark® tam, kde je. No a kde to vlastně je?

Jak to je dnes…

Sightmark® se považuje za jednoho z největších výrobců a dodavatelů zaměřovacích systémů na světě. Za dobu své existence dodala střelcům přes jeden milion laserových zaměřovacích nábojů, získala spoustu patentů a cen za průmysl v oboru střelectví. Sightmark® obchoduje ve více než 40 zemích světa a získává ocenění, kde jen to je možné.

Dobře, ale co tedy nabízí?

Jsem rád, že jste se dostali až sem. Jak jsem zmínil, Sightmark® vyrábí zaměřovací technologie a vše, co je s optikou spojené. V jejich nabídce tak naleznete jak kalsické kolimátory, tak i optiky s různými vychytávkami. Když jsme u té optiky, Sightmark® nabízí i lasery, nebo laserové nábojnice pro zaměřování zbraní tak zvaně bez výstřelu.

Velkou výhodou této společnosti je vlastní vztah k tomu, co dělá. Díky tomu jsou výsledkem skvělé produkty, a nejen nějaké bláto, které si koupíte a odložíte do šuplíku nebo vyzkoušíte, co s ním udělá zásah 9 mm střelou. Ne, že bych to někdy zkoušel. Sightmark® si zkrátka zamilujete a budete si vyčítat, že jste na něj nepřišli už dříve.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál