📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

THC zipy

Značka THC je na pozadí vlastněná společností Jiangsu Rixi Zipper Co., Ltd., která byla založena v roce 1985 a specializuje se na tři typy zipů: nylonové zipy, zipy z pryskyřic a zipy kovové. V roce 1992 firma doplnila své výrobní prostory o nejmodernější vybavení z Německa a Taiwanu. Jak šel čas poté, v roce 1998 se firma stala dokonce i soukromým podnikem.

Po letech snahy na trhu byla registrována i firemní značka „THC“. Veškeré dnešní produkty firmy Jiangsu Rixi Zipper Co., Ltd. samozřejmě splňují všechny mezinárodní bezpečnostní standardy od ITS a SGS. Firma aktuálně nejvíce prodává do USA, Německa, Francie, Itálie, Španělska, Singapuru, Indie, Hongkongu a nespočtu dalších zemí.

Jaké bezpečností standardy veškeré THC produkty splňují?

Co se týče bezpečnostních certifikátů a předpisů, pak Jiangsu Rixi Zipper Co., Ltd. musí splňovat (a také splňuje) všechny mezinárodní standardy kvality: ITS, SGS, STR, certifikát Oeko-Tex Standard 100 (veškeré jejich produkty dnes již musí zohledňovat v první řadě ochranu životního prostředí a příslušné zákony okolo). 

Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny