📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

ThermaCapture

Technologie/speciální vrstva pocházející od firmy THERM-A-REST a nesoucí jméno ThermaCapture™ je proprietární efektivní speciální reflexní krytí, jenž se dá velmi úspěšně aplikovat na nejrůznější materiály. Tím, že tato vrstva odráží prakticky veškeré lidské vyzářené teplo zpět k tělu (které by se jinak mimochodem zbytečně ztratilo), promění po své aplikaci téměř každý povrch v perfektní odražeč tepla zpět. Tím dojde k navýšení zpět vráceného tepla bez toho, aniž by nějak rapidně nakynula hmotnost kvůli navyšování tloušťky/váhy běžných a konvenčních izolačních materiálů.

ThermaCapture

V jakých produktech se ThermaCapture™ používá?

Co se týče společnosti THERM-A-REST a její speciální vrstvy ThermaCapture™, tak ta se vyskytuje třeba u jejích podložek/matrací NeoAir™. Zde jsou tyto vrstvy prokládány a umístěny tak, aby byly splněny i ty nejvyšší nároky na teplo. Když to vše zkombinujeme ještě s konstrukcí typu Triangular Core Matrix a uvědomíme si fakt, že i jediná vrstva ThermaCapture™ má potenciál na to, navýšit teplo až o 50 %, čímž se pochopitelně postará i o nesmírně výhodný poměr váha-proti-teplu.

A jak je zřejmé ze série RidgeRest® a Z-Lite™ (opět podložky/matrace), ThermaCapture™ je i zde použít k navýšení efektivity tepla lapajících míst. Tím je zajištěno až o 15 % lepší odrážení tepla zpět + dokonce se nám zvýšila i běžná fyzická-povrchová odolnost.

No a do třetice musíme určitě zmínit všechny spacáky od společnosti THERM-A-REST, protože je to opět ThermaCapture™, jenž je nanesené na záda jejich vnitřního lemování. Tím se zvýšila tepelná odolnost a to bez zvýšení váhy či přidání dalšího materiálu sloužícího jako výplň. Suma sumárum, zahřejete se za studených nocí rychleji, tedy rozhodně plus.

Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny